مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس خبرداد:

موفقیت دانشجویان استان فارس در دوره ایران ۱۴۳۵ /فعالیت محور بودن وجه تمایز این دوره بود

مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس گفت:برادران در کارگروه مفاسد اقتصادى مقام اول کشور و در کارگروه سلامت مقام سوم رو کسب کردند همچنین خواهران هم توانستند در حوزه سلامت به مقام اول کشورى دست پیدا کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سید حسین سهرابی مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دوره ایران ۱۴۳۵ بیان داشت: دوره ایران ١٤٣٥ یک دوره علمى و کارگاهى است که توسط قرارگاه شهید احمدى روشن کشور طراحى و با همکارى مرکز گام برگزار می‌شود.
 

وی در ادامه افزود: ما معتقدیم که درحال حاضر دانشجوى بسیجى باید توانایى تحلیل، مسئله یابى و نقش آفرینى در مسائل روز کشور رو داشته باشد از این جهت این دوره تشکیل شد تا با آموزش به دانشجویان بسیجى توانمند در این موارد، آنها را آماده فعالیت کند.


مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس اظهار داشت: دوره امسال دوره پنجم ایران ١٤٣٥ بود که در در مجتمع آموزشى سیدالشهدا آبعلى استان تهران برگزار شد و از استان فارس ۱۲ دانشجوی بسیجی در قسمت برادران ٧ نفر و در قسمت خواهران ٥ نفر در این دوره حضور داشتند.

 

سهرابی در خصوص ملاک انتخاب این دانشجویان گفت: نحوه انتخاب دانشجویان برای شرکت در این دوره به این صورت بود که از همه شرکت کنندگان درخواست شد فیلم چند دقیقه اى از خودشان گرفته و در آن به تحلیل یکى از مسائل مهم استان بپردازند قرارگاه هم فیلم ها را مشاهده و بهترین هاى آن را انتخاب کرد.


این فعال دانشجویی با اشاره به موفقیت دانشجویان فارس در این دوره عنوان کرد: دوره ١٤٣٥ در پنج کارگروه (مفاسد اقتصادى، اقتصاد بدون برجام، قوه قضائیه، سلامت و صداوسیما) برگزار شد که برادران در کارگروه مفاسد اقتصادى مقام اول کشور و در کارگروه سلامت مقام سوم رو کسب کردند همچنین خواهران هم توانستند در حوزه سلامت به مقام اول کشورى دست پیدا کنند.


وی در خصوص این دوره و وجه تمایزش با دیگر دوره ها بیان داشت: فعالیت محور بودن این دوره وجه تمایز هست چرا که دانشجویان از صبح تا نماز ظهر در کلاسها مشغول آموزش بودند و بعد از آنها فعالیت هایى خواسته می‌شد که باید در مدت زمان محدودى که برایشان در نظر گرفته شده آنها را به اتمام می‌رساندند لذا فعالیت ها به شدت تخصصى و مدت زمان بسیار کم بود و شرکت کنندگان باید تمام تلاش خودشان را به کار می‌بردند.


سهرابی در پایان ضمن تمجید از دانشجویان اعزامی استان فارس گفت: بچه هاى قرارگاه احمدى روشن استان فارس تمامى فعالیت های خود را بدون کسر وقت تحویل دادند که این موفقیت‌ها همه حاصل تلاش مداوم و سخت خودشان بود و به یاری خدا از این به بعد از این نیروهاى آماده در عرصه تحلیل مسائل مهم کشور خبرها، بیانیه ها و یادداشت هایی در قالب قرارگاه علمى احمدى روشن استان خواهید دید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار