کریم قدوسی:

در جامعه ی امروز دیکتاتوری برای عده ای اولویت است/دانشجویان عنصر تاثیرگذار در میدان مطالبه گری

کریم قدوسی در جمع دانش پژوهان طرح ولایت استان کرمان: تبیین سیاسی و تحلیلی از وظایف شما دانشجویان است و باید پرچمدار میدان مطالبه گری باشید و در این زمینه کادر سازی انجام دهید تا در آینده رهبران جوان تربیت شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر کریم قدوسی در جمع دانش پژوهان طرح  ولایت استان کرمان در مشهد مقدس به تبیین معارف عاشورا و انقلاب اسلامی در این زمان پرداخت و بیان کرد: با درک معارف عاشورا و عمق قیام امام حسین(ع) به این درک 《"اتم و اکمل" دولت اسلامی و انقلابی اردوگاه امام حسین(ع) در عاشورا می رسیم.》

 

قدوسی خودشناسی و رسیدن به معرفت شناخت نفس را یکی از ضروری ترین معارف لازمه برای هر انسان عنوان کرد و ابراز نمود: شناخت پیامبر و امامان معصوم(علیهم السلام) که تجمیع معارف در تمام ابعاد زندگی شان نمایان است توفیق شناخت را به انسان می دهد.

 
 
وی با بیان اینکه در جامعه ی امروز دیکتاتوری برای عده ای اولویت است و هنوز هم بخشی دیکتاتوری را پذیرا هستند،عنوان کرد:"کشور ما یک کشور جنگ زده نیست اما خیانت زده است."
 
 
قدوسی با اشاره به سخنان ولایت در جمع هیئت دولت در خصوص اینکه سیاست های غلط شما این اعمال خائنانه را بدنبال داشته شده است،تصریح نمود: اینکه امروز کشور به واسطه ی ۱./. اقتصادی که به دست دشمن است ۹۰./.دیگر را هم‌خود تحویل داده به واسطه ی ناکار آمدی مدیران دانست.
 
 
وی در ادامه ابراز نمود: عده ای بدنبال این هستند که نظام اسلامی را تسلیم تفکر های معاویه صفت نمایند و این هدف خود را با به دست گرفتن افکار عمومی انجام می دهند.
 
 
وی در ادامه دانشجویان را به عنوان عنصر تاثیرگذار به مطالبه گری در خصوص شفافیت آرا نمایندگان هم دعوت نمود و بیان کرد:تبیین سیاسی و تحلیلی یکی دیگر از وظایف شما دانشجویان است و باید پرچمدار میدان مطالبه گری باشید و در این زمینه کادر سازی انجام دهید تا در آینده رهبران جوان تربیت شوند.
 
 
کریم قدوسی در پایان قدرت اصلی را مردم دانست و خاطر نشان کرد: به گفته ی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) "حضور مردم در وسط میدان تمام فضیلت های انقلاب را حفظ میکند." و تصریح نمود: در اینجا باید چگونگی حضور در میدان را بدانند.
 
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار