گزارش تصویری؛

مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد

مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر؛ نماینده ولی فقیه، سید فرازد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات در سالن همایشات مجتمع نرجس خاتون قم برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : مراسم اختتامیه دهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر؛ نماینده ولی فقیه، سید فرازد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات و جمعی از میهمانان در سالن همایشات مجتمع نرجس خاتون قم برگزار شد.

 

این دوره با حضور بیش از 200 دانشجوی منتخب از دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد به مدت 10 روز در استان قم برگزار شد. دانشجویان در این مدت با یادگیری و مطالعه آثار و کتب انقلاب اسلامی، شرکت در کلاس های مناظره،گفتگو و یادداشت نویسی، کلاس های تشکیلاتی، و دوره های تخصصی زیر نظر کارگروه های علمی،فرهنگی، سیاسی و تعلیم و تربیت آموزش های لازم را برای حضور فعال در سطح دانشگاه ها و جامعه پشت سرگذاشتند.

 

از سخنرانان این دوره می توان به دکتر نیک روش مسئول بسیج دانشجویی کشور، دکتر حسن عباسی؛ رئیس اندیشکده  یقین، سرکار خانم دکتر طاهری مجد، عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان، دکتر ابراهیم فیاض، دکتر هدایت خواه، دکتر مجید بذرافکن،دکتر حائری، دکتر محمدی و... اشاره کرد.

 

در این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود ملی، سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سید الشهدا اقدام به روضه خوانی و مداحی در جمع دانشجویان حاضر نمود.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار