به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه فاطمیه شیراز باخانواده شهیدان روزی طلب دیدار کردند/تصاویر

جمعی از دانشجویان بسیجی انی دانشگاه هم زمان با هفته دفاع مقدس به دیدار خانواده شهیدان روزی طلب رفتند و از مقام شامخ این شهیدان و سایر شهدای دفاع مقدس قدردانی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فاطمیه (س) شیراز جمعی از دانشجویان بسیجی انی دانشگاه  هم زمان با هفته دفاع مقدس و به منظور قدردانی از رشادت ها و شجاعت های شهدای دفاع مقدس به دیدار خانواده شهیدان روزی طلب رفتند و از مقام شامخ این شهیدان و سایر شهدای دفاع مقدس قدردانی کردند.
 

در این دیدار که آستانه سال تحصیلی جدید انجام شد مادر شهیدان روزی طلب درباره سیره رفتاری و اخلاقی این شهیدان نکاتی را یادآور شد.
 

گفتنیست شهیدان محمد حسن، محمد محسن و محمد جواد روزی طلب سه فرزند شهید خانواده روزی‌طلب و شهیدان عبدالحمید حسینی و احمدرضا کشاورز نیز از دیگر شهیدان این خانواده شهید پرور هستند که در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی به فیض شهادت نائل آمدند.
 

لازم بذکر است دانشگاه غیر انتفاعی فاطمیه (س) شیراز به عنوان تنها مرکز آموزش عالی غیر انتفاعی ویژه دختران است که در جنوب کشور به انجام ماموریت آموزشی ،پژوهشی ،اجتماعی و فرهنگی ویژه دختران مستعد می پردازد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار