در دیدار با ریاست دانشگاه دولتی دامغان عنوان شد ؛

دشمن با تمام توان در حال ضربه زدن به انقلاب است و از چهل سالگی اش هراس دارد.

فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراه مسئول محترم دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان و جمعی از دانشجویان بسیجی با دکتر بصیر ریاست محترم دانشگاه دولتی دامغان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراه اقای علیان نژاد مسئول محترم دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان و جمعی از دانشجویان بسیجی با دکتر بصیر ریاست محترم دانشگاه دولتی دامغان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به میزبانی دانشگاه دولتی دامغان برگزار شد پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.
در ابتدای این دیدار مهندس مرتضی دهرویه فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان به بیان نکاتی پیرامون چهل سالگی انقلاب و تلاش بی وقفه دشمن به منظور ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و افزود : دشمن با تمام توان خود در حال ضربه زدن به انقلاب اسلامی می باشد و از رسیدن به جشن چهل سالگی انقلاب بسیار هراس دارد.
در ادامه این دیدار پیرامون برنامه های آغاز سال تحصیلی دانشجویان و همچنین همبستگی بیش از پیش دانشگاه و بسیج دانشجویی بحث و تبادل نظر گردید.
در انتهای این دیدار خانم امیراحمدی مسئول معاونت خواهران در دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دامغان ، مسائل مختلفی را پیرامون رعایت بیش از پیش به مسائل امر به معروف و نهی از منکر در سطح دانشگاه ها و همچنین فعالیت گسترده تر در زمینه عفاف و حجاب را عنوان نمودند. 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار