پیگیری مطالبات مردم

نامه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان به نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان در نامه ای خطاب به «عزیزی» نماینده مردم شهرستانهای ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات مردم در حوزه بحران پوشک شده و او را برای پاسخگویی به خواسته های مردم به جلسه مطالبه گری دعوت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /متن نامه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان خطاب به نماینده مردم شهرستانهای ابهر و خرمدره به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

نماینده محترم شهرستان های ابهر و خرمدره

جناب آقای عزیزی

سلام علیکم

همانطور که مستحضر هستید در هفته های اخیر شاهد بحرانی عجیب در تولید و توزیع محصولات سلولزی و بهداشتی بوده ایم که با جستجویی کوتاه در خصوص این بحران با نام شرکت پارس حیات و جنابعالی مواجه می شویم. این امر به نحوی پیش رفت که حتی واکنش رهبر معظم انقلاب را نیزدر پی داشت که ایشان فرمودند:"یک مواردی هست که بحث سودطلبی نیست که یک مفسد اقتصادی آن را انجام داده باشد بلکه خرابکاری است. ناگهان شما می بینید در تهران مثلا،پوشک کمیاب می شود که این امر مردم را عصبانی می کند و دشمن می خواهد مردم را عصبانی کند".

ضرورت پیگیری این امر با عنایت به تاکید ویژه مقام معظم رهبری و همچنین رسالت اصلی دانشجویان انقلابی مبنی بر پیگیری مطالبات بر حق مردم، ما را بر آن داشت تا به صورت جدی تا حصول نتیجه نهایی، این امر را پیگیری نماییم. شما با حضور در برنامه پایش و در مصاحبه با خبرگزاری فارس و دیگر خبرگزاری ها مطالبی را بیان نمودید که بیش از آن که توضیح مطالب فوق باشد، پرداختن به مسائل حاشیه ای و به نوعی فرار رو به جلو محسوب می شود که بیش از پیش بر ابهام ماجرا افزوده است، از ابهامات موجود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

الف- ابهام در خصوص ترخیص مواد شرکت پارس حیات بدون تشریفات قانونی

ب- نحوه قیمت گذاری عجیب شرکت پارس حیات و شکستن قیمت ها و در ادامه ایجاد اخلال و تلاطم در بازار

ج- پیگیری های خارج از عرف براییک شرکت خارجی

د- سفر به کشور خارجی جهت پیگیری امورات یک شرکت خارجی به همراه استاندار محترم زنجان

 

بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان از شما به عنوان عضوی از کمیسیون صنعت و معدن که وظیفه پیگیری مطالبات مردم در همه ی امور به ویژه در حوزه ی صنعت را دارید‌‌، دعوت می نماید تا در جلسه ای به منظور توضیح در خصوص موارد فوق الذکر و تنویر افکار عمومی حضور یابید.

مقتضی است در اولین فرصت، زمانی را جهت هماهنگی و برگزاری جلسه ی پرسشگری اعلام نمایید تا شما به وظیفه پاسخگویی و شفافیت و ما به وظیفه مطالبه گری و پیگیری خواست مردم به نحو احسن قیام نماییم.

باشد که در مسئولیت های خود شرمنده شهدا و امام روح الله(ره) نباشیم و سربلند از این امتحان بیرون آییم.

بسیج دانشجویی دانشگاهای ابهر و خرمدره

بسیج دانشجویی دانشگاه سراسری زنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد زنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار