دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سمنان ؛

مسئله نفوذ دشمن در قلب تپنده مجلس بیش از پیش جدی شده است .

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سمنان پیرامون تصویب CFT در مجلس پیامی صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سمنان پیرامون تصویب CFT در مجلس پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم
افوض امری الی الله

شهید محمد جهان آرا:
بچه ها اگر شهر سقوط کرد،نگران نباشید
دوباره فتح می کنیم،مراقب باشید ایمانتان سقوط نکند.

 با سلام و تحیت

 بدین وسیله از همه برادران و خواهران حزب اللهی،آنها که عطشِ حقیقت دارند و تشنه پیروزی حق علیه باطل هستند،بدلیل زحمات و تلاش های بی پایان در مورد مسئله اخیر مطرح شده در مجلس مراتب قدردانی به عمل می آورم. خداقوت.
 در یکشنبه،مورخ 97/7/15 با تصویب موضوع FATF روبرو شدیم،به نظر می‌رسد،مسئله نفوذ دشمن در قلب تپنده مجلس بیش از پیش جدی شده است .
 به صحت این موضوع، زمانی دست میابیم که بسیار ساده و بدور از واهمه‌ای، منویات رهبر انقلاب مبنی بر رد این معاهده شوم نادیده گرفته میشود ،و یا بعضاً دست بر تحریف آنها میزنند.
 انقلاب اسلامی ایران ، امروز تبدیل به بزرگ ترین تهدید برای جهان استکبار است،و دشمن، برای مقابله و توقفِ این مهم، دست بر تجهیز منابع و امکانات خود میزند؛ بدیهی است راه مبارزه با آن تلاش بی وقفه می‌طلبد.
ضمن تشکر از،برادران و خواهرانی که جهتِ شفاف سازیِ هرچه بیشتر  موضوعات CFT,FATF تلاش کردند، باید یادآور شوم که رمز پیروزی، در توکل بر خدا و حفظ روحیه مقاومت است.
 بدانید و آگاه باشید که اجر عملتان در پیشگاه حق تعالی، محفوظ است،لحظه ای ناامیدی به خود راه ندهید و مصمم تر از پیش، به مبارزه برخیزید.

زمانِ استراحت بسیجی، بعد از شهادت است.

 دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان سمنان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار