مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی:

اعزام ۲۰۰۰ دانشجوی خراسان رضوی به راهپیمایی / تجهیز دو موکب با کمک جهادگران دانشجو انجام می‌گیرد

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال حدود ۲۰۰۰ دانشجوی خراسان رضوی در راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  هادی باادب مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال حدود ۲ هزار دانشجوی خراسان رضوی در راهپیمایی بزرگ اربعین شرکت کنند.

باادب در مورد اسکان دانشجویان نیز گفت: باتوجه به اینکه امسال کشور با مشکلات مختلف اقتصادی رو به رو بود، برای کم شدن هزینه‌های سفر دانشجویان برای شرکت در راهپیمایی اربعین، تصمیم گرفتیم با کمک جهادگران دانشجوی خراسان رضوی دو موکب بزرگ را در کربلا و نجف مدیریت کنیم که موکب نجف به صورت صد در صدی توسط دانشجویان جهادگر استان تجهیز و تکمیل خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی ادامه داد : با توجه به اینکه هزینه‌های سفر امسال و شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته از دانشگاه‌ها و سایر دستگاه‌های دخیل می‌خواهیم که تا حد امکان دانشجویان را کمک کنند تا راحت‌تر بتوانند در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند.

وی درخصوص اثر سفر معنوی دانشجویان گفت: شرکت در راهپیمایی اربعین اثر بسیار عظیم معنوی را دارد  و قطعا این سفر می‌تواند فرصت مناسبی برای خودسازی دانشجویان باشد.

باادب در پایان خاطرنشان کرد : با ارتباطی که با ناجا در استان خراسان رضوی داشتیم، امید است که به لطف خدا برای خروج دانشجویان پسر و شرکت در راهپیمایی اربعین  هیچ مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار