مدیر فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

برگزاری چهارمین جشنواره ادبی و هنری رویش در دانشگاه های استان فارس

مدیر فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی فارس از برگزاری چهارمین جشنواره ادبی و هنری با عنوان رویش خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / کاظم اسماعیلی شعار مدیر فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی فارس در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام اینکه طی سه سال گذشته همزمان با برگزاری جشنواره ادبی و هنری دانشجویی در دانشگاه ها با ظهور استعداد های شگرفی از دانشجویان مواجه هستیم خاطر نشان کرد: هنر زبان روح و احساسات ناب انسانی است و باید آنگونه که حق هنر است از آن بهره جست.

مدیر فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به اینکه نتیجه هنر می بایست به کمال انسانی بیانجامد گفت: اگر هنروجودی انسان ، او را به کمال و تعالی انسانی نرساند این اوج بی هنری است.

اسماعیلی در تشریح محور های جشنواره رویش 4 تصریح کرد: جشنواره رویش در محور های * ادبیات (شعر کلاسیک، شعر نو  و داستان کوتاه)*هنرهای تجسمی (پوستر، عکس، کاریکاتور، خوشنویسی) *ادبیات نمایشی(فیلم¬نامه و نمایشنامه)هنر های تصویری و نمایشی (فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر خیابانی، استندآپ کمدی)موسیقی (سنتی، مقامی، تلفیقی) مداحی (مراثی ومولودی¬خوانی) و پژوهشهای هنری برگزار می شود.

دبیر چهارمین جشنواره ادبی و هنری  رویش گفت: بی شک تعدد محور ها و رشته های هنری جشنواره یکی از بستر های تحقق هدف ما درجشنواره است یعنی کمک به رویش استعداد های هنری دانشجویان در اکثر رشته های هنری .

وی در پایان بیان داشت: بازه زمانی برگزاری جشنواره ها از مهر ماه تا دی ماه 97 خواهد بود و دانشجویان می توانند با عضویت در کانال های جشنواره در پیام رسان ایتا  به آدرس   eitaa.com/farhangohonar و پیام رسان سروش http://sapp.ir/farhangohonarbso اطلاعات بیشتر را درباره جشنواره کسب کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار