حجت الاسلام علیرضا پناهیان:

اربعین حسینی یکی از معجزات الهی است/دانشگاهیان باید پیش تاز این جریان باشند

حجت الاسلام علیرضا پناهیان گفت:اربعین حسینی یکی از معجزات الهی است. حضور ملیونی ملت ها در این راهپیمایی و خدمات بی نظیر مردم عراق از زائرین اباعبدالله الحسین(ع) یک معجزه الهی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام علیرضا پناهیان در گفت و گو با خبرنگار اعزامی قرارگاه رسانه ای ستاد ملی اربعین حسینی  اظهار کرد: اربعین حسینی یکی از  معجزات الهی است. حضور ملیونی ملت ها در این راهپیمایی و خدمات بی نظیر مردم عراق از زائرین اباعبدالله الحسین(ع) یک معجزه الهی است.

 

وی افزود: نباید ساده از کنار این معجزه الهی گذشت. کسانی که در متن این معجزه هستند و به زائرین خدمت میکنند خوش به سعادتشان و کسانی که کار شکنی کردند معاق میشوند مثل کسانی که در مسیر انبیا کارشکنی میکردند.

 

پناهیان ادامه داد: این برنامه، برنامه ای نیست که از طرف جایی طرح ریزی شده باشد. اربعین حسینی همه ی دلها را یک جا متحول میکند. این کار کار خداوند متعال است. اربعین یک معجزه است و طبیعتا وحدت آفرین و وظیفه آفرین هم هست.

 

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان گفت: دانشگاهیان باید پیش تاز این جریان باشند چون دانشگاهیان اساسا آدم های فهمیده تری هستند و در امور معنوی دانشگاهیان پیشتاز تر هستند. در حرکت اربعین دانشجویان پیشتاز بودند و پیشتازی خودشان را از دست ندهند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار