بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت 13 آبان:

مرگ بر آمریکا جهانی تر می شود

با گذشت هر سال از این روز الهی و با افزایش جنایات جهانخواران علیه بشریت، بیش از پیش چهره واقعی استکبار جهانی برای مردم آزاده ی جهان نمایان گشته و فریاد استکبارستیزی از سرتاسر کره ی خاکی به گوش می‌رسد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد مردم بویژه اقشار دانشجویان و دانش آموزان برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان اعلام کرد: سیاهه جنایات 60 ساله آمریکا بر علیه ملت مسلمان ایران چیزی نیست که با تبلیغات فریبنده و نمایشی سیاست ورزان آمریکا و برخی از شیفتگان غرب قابل رفع شدن باشد و ملت بزرگ ایران با اتحاد، حمایت از تولیدات داخلی و تبعیت از ولایت فقیه، مقاومت و ایستادگی را به مثابه‌ سدی محکم در برابر قدرت‌های سلطه گر به ویژه آمریکای خبیث می داند؛

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده آبان، روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ بر سر استکبار است! روز ملتی که به عاشورا و عاشوراییان ایمان دارد و پندارش این است که آفتاب ظهر عاشورا غروب نخواهد کرد.

۱۳ آبان بستر حوادثی بزرگ در سال های قبل و بعد از انقلاب بود ولی روح همه ی این حوادث افشاگر خوی شیطانی آمریکای جنایتکار و مبارزه ی مردم مسلمان ایران بر علیه استکبار جهانیست. ۱۳ آبان سالروز آغاز تبعید ۱۵ ساله ی امام امت به جرم افشای قانون ننگین کاپیتولاسیون در سال 43، یادآور کشتار مظلومانه ی دانش آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه ی جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال ۵۸ است.

تبعید امام خمینی(ره) و کشتار دانش آموزان در ۱۳ آبان زمینه ساز انقلاب شکوهمند مردم مسلمان ایران و پایان رژیم دست نشانده پهلوی شد و لیکن واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) بود که برای اولین بار هیمنه ی پوشالین امپریالیسم آمریکا را در هم شکست و اوج خفت و زبونی این اهریمن جنایتکار را به رخ جهانیان کشانید و از سوی دیگر فریاد مظلومیت و آزادگی مسلمانان ایران را در پهنه ی گیتی طنین انداز کرد.

تقارن 13 آبان امسال با روز اجرای تحریم های آمریکا علیه مردم ایران، خوی استکباری شیطان بزرگ را بیش از پیش نمایان کرده است و مردم ایران مصمم تر از سال های قبل شعار مرگ بر آمریکا را سر خواهند داد.

اعمال تحریم های جدید و خروج یکجانبه ی آمریکا از معاهده ی برجام نشان می دهد که آمریکایی ها برخلاف شعار‌های عوام فریبانه ی خود هیچ ارزشی برای خواست ملت‌ها قائل نیستند. البته دولت آمریکا در کمتر از دو قرن در سراسر جهان کارنامه‌ای کم نظیر از جنگ افروزی و جنایت علیه انسان‌ها دارد، از همین رو در جهان و خصوصا منطقه ی غرب آسیا مغضوب ملت هاست.

39 سال از اقدام حماسی دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر سفارت شنود آمریکا می‌گذرد و در گذر این سال‌ها هیچ تغییری در سیاست‌ها و رفتار دولت مردان آمریکائی رخ نداده است و امروز نیز به اشکال مختلف به دشمنی خود علیه ملت ایران و ملت‌های مستقل منطقه ادامه می‌دهند و با چپاول سرمایه های مادی، معنوی و فرهنگی همه ی ملت‌ها به ویژه جهان اسلام، سنگ بنای نظام سلطه را بیش از پیش بنیان می گذارند.

از این رهگذر گاهی با ابزار تحریم ظالمانه، گاهی با تلاش برای تضعیف و تجزیه کشور‌های منطقه و گاهی با کشتار زنان و کودکان بی دفاع یمن و سوریه ددمنشی و گرگ صفتی لیبرالیسم را به مردم جهان نشان می دهد.

اینکه مقامات رسمی دولت آمریکا در اظهارات خود به تشکیل داعش توسط دولت آمریکا اعتراف می‌کنند به خوبی نشان می‌دهد که آمریکائی‌ها هرجا لازم ببینند ملت‌ها را قربانی منافع خویش می‌کنند و هر جا که منافعشان اقتضا کند با هدف دوشیدن بعضی از کشورهای عربی حامی و خواستگاه تروریسم از جنایات آن ها چشم پوشی می کنند. فضاحت آمریکا در استفاده ی ابزاری از حقوق بشر آنجا رخ می نماید که در قتل فجیع خبرنگار سعودی از جلادان سعودی حمایت می کنند.

با گذشت هر سال از این روز الهی و با افزایش جنایات جهانخواران علیه بشریت، بیش از پیش چهره واقعی استکبار جهانی برای مردم آزاده ی جهان نمایان گشته و فریاد استکبارستیزی از سرتاسر کره ی خاکی به گوش می‌رسد.

امروز باید توجه داشت، امیدوار کردن مردم به لطف خیالی استکبار جهانی از این پس خیانتی فراموش نشدنی است؛ امروز همگان فهمیده اند که فریاد «مرگ بر آمریکا» نه از روی احساس و تندروی بلکه از عقلانیت و واقع بینی ناشی شده است.

جالب اینجاست که حامیان دیروز همراهی با آمریکا نیز امروز آشکار و نهان اعتراف می‌کنند که از مذاکره با آمریکا آبی گرم نخواهد شد. نباید اجازه داد که تجربه‌ی مذاکره ی بی نتیجه با آمریکا و خیانت دوباره ی آن‌ها فراموش شود. همزمان تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی و مبارزه با فساد از لوازم پیشرفت توام با استقلال کشور و وحدت ملی است که در حقیقت مبارزه‌ای عملی با آمریکا و استکبار جهانی است.

در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان ضمن دعوت از آحاد مردم بویژه اقشار دانشجویان و دانش آموزان برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان 97 متذکر می شویم که سیاهه جنایات 60 ساله آمریکا بر علیه ملت مسلمان ایران چیزی نیست که با تبلیغات فریبنده و نمایشی سیاست ورزان آمریکا و برخی از شیفتگان غرب قابل رفع باشد و ملت بزرگ ایران با اتحاد، حمایت از تولیدات داخلی و تبعیت از ولایت فقیه، مقاومت و ایستادگی را به مثابه‌ سدی محکم و صخره‌ای استوار مانع یکه تازی‌ها و تحقق آمال اهریمنی قدرت‌های سلطه گر به ویژه آمریکای خبیث در قبال انقلاب و نظام اسلامی دانسته و ان شاالله به زودی از این مقطع تاریخی به سلامت عبور خواهیم کرد و شاهد وقوع تقدیر الهی مبنی بر نابودی مستکبرین عالم خواهیم بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار