بیانیه؛

یوم الله 13 آبان، ادامه مسیر آزادی خواهی قیام سرخ عاشورا

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم: دشمنان ایران اسلامی به سرسپردگی آمریکا از آغاز نهضت امام خمینی (ره) با طرح ریزی توطئه‌ها دنبال ریشه‌کن کردن انقلاب اسلامی بوده که به فضل خداوند این توطئه‌ها خنثی شده و چیزی جز افزایش نفرت مردم ایران نسبت به آمریکا بر جای نگذاشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم به مناسبت 13 آبان بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بسمه تعالی
روز ۱۳ آبان که در تقویم ملت ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهمی است که کلید واژه مشترکشان آمریکا این ام‌الفساد قرن است.


در 13آبان سال 1357 دژخیمان رژیم ضد مردمی، دانش آموزان مظلوم به پاخاسته در برابر ظلم و بی عدالتی را به گلوله بستند و یک سال پس از آن در 13 آبان 1358 ملت ایران در حرکتی غرور انگیز و تاریخی سفارت آمریکا که مرکز توطئه های بزرگی همچون کودتای ضد ایرانی 28 مرداد 1332 بود را غرور آمیز به تسخیر گرفت .


دشمنان ایران اسلامی به سرسپردگی آمریکای مستکبر از آغاز نهضت امام خمینی (ره) به صورت ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با طرح ریزی توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگون و هزینه نمودن مبالغ هنگفت در جهت ریشه‌کن کردن انقلاب اسلامی بوده و به فضل خداوند و با حضور با بصیرت مردم و در صحنه و رهبری‌های حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری این توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی شد و چیزی جز افزایش نفرت مردم ایران نسبت به آمریکا و استحکام هرچه بیشتر شعار مرگ بر آمریکا بر جای نگذاشته است.


یادآوری حمله به سکوی نفتی ایران در خلیج فارس، حمله به هواپیمای مسافربری ایران، حمایت از گروهک های تروریستی، کودتای نافرجام طبس، تجهیز صدام، کودتای نوژه، ترور دانشمندان هسته ای، حمایت از اپوزوسیون در فتنه 78 و 88 و تحریم های اقتصادی ظالمانه و تهاجم فرهنگی با بمباران رسانه ای و سازماندهی 140 شبکه فارسی زبان علیه فرهنگ دینی و ملی ایران باعث شده است که مردم ایران، این ترریسم به ذات دولتی یعنی آمریکا را همواره به عنوان دشمن درجه اول خود بدانند و هیچ گاه فراموش نکنند که امام راحلمان فرمودند: آمریکا شیطان بزرگ است.


13آبان، همان ادامه مسیر آزادگی و آزادی خواهیست که با تبعیت از قیام سرخ عاشورا و لبیک به مرام حسینی شروع شد و در سایه توجهات ائمه اطهار(ع) به بار نشست؛ بر اساس وعده وثیق الهی این شعله سراسر عشق و امید هرگز خاموش نخواهد شد.


روابط ایران و آمریکا چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب حکایت از مداخلات مخرب گسترده داشته و خصوصا بعد از انقلاب از همان روز اول براندازی نظام جمهوری اسلامی به هر وسیله‌ای گزینه اول دولتمردان آمریکایی اعم از جمهوری خواه و یا دموکرات بوده و به کمتر از آن راضی نخواهند شد.


متاسفانه عده‌ای جاهلانه و غافلانه و بعضا عامدانه به این نغمه‌های شوم ویرانگر با خوش‌بینی گوش می‌دهند و از رهگذر همین تساهل‌ها و تغافل‌ها، هزینه‌های سیاسی، فرهنگی و حتی امنیتی برای کشور ایجاد شده است.


نظام اسلامی ایران امروز در عرصه بین الملل در تمامی کرسی های مطالبه گری وعدالتخواهی همصدا با سایر ملل مسلمان وآزادیخواه اعلام کرده که نظام کفر به پایان راه خود رسیده وخیلی نزدیک است که شاهد فروپاشی واضمحلال آنها باشیم.


اما مستکبرین ودست نشانده های مغفول داخلیشان بدانند که دانشجویان مسلمان با حضور در راهپیمایی 13آبان یک بار دیگر حربه ای آنها را در سلب روحیه استکبار ستیزی ملت ایران خنثی خواهند کرد.


ما دانشجویان بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان بم ضمن گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان و دعوت از آحاد مردم برای حضور هر چه پرشورتر در راهپیمایی عظیم این روز، بار دیگر با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) به مستکبران جهان اعلام می‌کنند که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهد و همچنان نوک پیکان استکبارستیزی را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رود که بدون تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.


والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته
 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار