بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور به مناسبت یوم الله 13 آبان:

یوم‌الله 13 آبان‌ماه روز طنین فریاد مرگ بر امریکا

ما دانشجویان بسیجی ضمن گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان‌ماه، این روز را روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و فرصت بازنمایی گفتمان سلطه‌ستیزی و سلطه‌گریزی و طنین فریاد مرگ بر امریکا و "نه" به دشمن میدانیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : ما دانشجویان بسیجی ضمن گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان‌ماه، این روز را روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و فرصت بازنمایی گفتمان سلطه‌ستیزی و سلطه‌گریزی و طنین فریاد مرگ بر امریکا و "نه" به دشمن میدانیم.

امام خامنه ای:

13 آبان روز بسیار مهمی است، به یک معنا روز دانش آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است

 

تبعید امام خمینی (ره) در 13 آبان 1343، کشتار دانشجویان در 13 آبان 1357 توسط رژیم منحوس پهلوی و تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان 1358، از مهمترین رویدادها در این سالیان می باشد و اکنون با گذشت چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران بار دیگر همچون گذشته شاهد هستیم که ایادی استکبار جهانی جهت استحاله و براندازی و القای ناکارآمدی نظام به دنبال جنگ تمام عیار اقتصادی و اجرای پروژه ی نفوذ همچنان در تلاشند فتنه های پیچیده تری را رقم بزنند که به لطف خدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت مردم شهیدپرور و انقلابی کشور عزیزمان همچون قبل با شکست مواجه خواهد شد.

 

ما دانشجویان بسیجی ضمن گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان‌ماه، این روز را روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و فرصت بازنمایی گفتمان سلطه‌ستیزی و سلطه‌گریزی و طنین فریاد مرگ بر امریکا و "نه" به دشمن میدانیم.

تبیین و تحلیل واقع‌بینانه و آینده‌نگرانه رویارویی "انقلاب اسلامی" و "نظام سلطه گر آمریکا" از حساسیت ویژه دوره تاریخی حاضر حکایت می‌کند، به گونه‌ای که با قاطعیت می‌توان گفت "دهه چهارم انقلاب دهه سرنوشت‌ساز جدال تاریخی ملت ایران و هیئت حاکمه ایالات متحده امریکا" به شمار می‌رود.

 "زنده ماندن" و فراگیری شعار "مرگ بر امریکا" در فضای ملی منطقه‌ای و حتی جهانی ، پویایی ندای ابراهیمی خمینی بت شکن در روند حرکت ملت‌های حق‌طلب و استکبارستیز توصیف کرده و تصریح میکنیم: گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان ماه و روز ملی مبارزه با استکبارجهانی، در اردوگاه فکری و محاسباتی انقلاب اسلامی و نظام سلطه معیاری مؤثر و تعیین‌کننده در سنجش پایداری بر هویت گذشته و وزن‌کشی توان تداوم راه آینده به شمار می‌رود.

ما دانشجویان بسیجی پیامدهای معنادار و تاریخ‌ساز پدیده سیزده آبان را تابلوی تمام نمای آگاهی، بصیرت و هوشمندی ملت ایران تلقی و تصریح میکنیم:"فروریختن ابهت امریکا نزد جامعه بشری" ، "پدیدار شدن فرهنگ استکبارستیزی و ضدامریکایی در ایران و منطقه"، "برهم خوردن موازنه استعماری در منطقه و معادلات سیاسی ساخته غرب در ایران" و "خنثی سازی راهبردها و نقشه‌های امریکایی ها در پی گیری سناریوی فشار و تهدید" از جمله ره‌آوردهای مقاومت و ایستادگی ملت ایران برابر امریکا و عوامل منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای کاخ سفید است.

 

در پایان ضمن محکومیت این اقدامات و بزرگداشت یوم الله 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی از عموم ملت غیور ایران اسلامی به ویژه دانشجویان بسیجی  دعوت می نماییم با حضور پرشور خود در راهپیمایی و شرکت در تجمع امت حزب الله حضور موثر و فعال داشته باشند.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار