در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارسنجان مطرح شد:

سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد/مسئولین نیز همراه با ملت ایران در مقابل زیاده خواهی‌های استکبار چون سدی محکم بایستند

فعال دانشجویی ارسنجان گفت: در این مقطع زمانی هم که بار دیگر توطئه های استکبار از طریق جنگ اقتصادی و ایجاد فضا سازی رسانه ای شکل گرفته ملت عزیز و شریف ایران با چنگ زدن به ریسمان ولایت و وحدت کلمه بار دیگر این توطئه را خنثی خواهد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمدرضا رحیمی فعال دانشجویی ارسنجان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان با اشاره به یوم ا... سیزده آبان‌ماه، اظهار داشت: یوم الله سیزدهم آبان ؛ سالروز شهادت دانشجویان استکبار ستیز پیرو راه خمینی کبیر و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می داریم.

وی افزود: یوم الله سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام؛ انقلابی بود در انقلاب عظیم اسلامی که سیاست ها و نیرنگ های سردمدار استکبار جهانی،آمریکای جهانخوار را علیه ایران اسلامی برملا کرد.

این فعال دانشجویی بیان داشت: لحظه لحظه تاریخ بعد از  تسخیر لانه جاسوسی این حقیقت را آشکار می‌کند که استکبار جهانی با در اختیار داشتن بزرگ ترین شبکه ی رسانه ای دنیا همراه با رژیم غاصب صهیونیستی و هم پیمانی رژیم‌های مرتجع عربی ذره ای از دشمنی خود با انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران نکاسته بلکه بر ان افزوده است.


رحیمی عنوان داشت: ملت ایران با ایمان راسخ و توکل بر قدرت لایزال الهی و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری همه این توطئه ها را خنثی کرده و بارها پوزه استکبار را به خاک مالیده به طوری که به یک الگوی مقاومت برای همه ملت های آزادیخواه تبدیل شده است.


وی با به جنگ اقتصادی علیه ایران گفت: در این مقطع زمانی هم که بار دیگر توطئه های استکبار از طریق جنگ اقتصادی و ایجاد فضا سازی رسانه ای شکل گرفته ملت عزیز و شریف ایران با چنگ زدن به ریسمان ولایت و وحدت کلمه بار دیگر این توطئه را خنثی خواهد کرد.


این فعال دانشجویی با بیان اینکه ما دانشجویان بسیجی با عزم و اراده ای راسخ قدم در راه حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی گذاشته ایم گفت: بار دیگر با آرمانهای امام عزیز و شهدای والامقام تجدید بیعت میکنیم و به جبهه استکبار اعلام می داریم که تا آخرین قطره خون به پای انقلاب و ولایت خواهیم ایستاد وبه همه مسئولین در دولت محترم و مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنیم همراه با ملت شریف ایران در مقابل زیاده خواهی‌های استکبار چون سدی محکم بایستند.


رحیمی بیان داشت: مسئولین متوجه این امر باشند توطئه های استکبار جهانی گاهی آنچنان پیچیده است که می تواند در قالب کنوانسیون‌های به ظاهر حقوق بشری مانند fatf باشد چرا که این کنوانسیون اگر به دنبال مبارزه صادقانه با حامیان مالی تروریسم است ابتدا باید با آمریکای حامی گروهای تکفیری و آل سعود و رژیم بالذات تروریسم صهیونیستی مقابله کند نه اینکه به دنبال تضعیف کشورهای جریان مقاومت که خود بزرگترین قربانیان تروریسم هستند باشد.


وی در پایان سخنان خود ابراز داشت: سیزدهم آبان به همه ی مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند. سیزده آبان به مسلمانان آموخت که در معبد انسانیت، آزادنه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید، به نماز بایستند، تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند. واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.  

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار