مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:

تسخیر لانه ی جاسوسی نتیجه ی جنایات آمریکایی ها بود

ناصر بهروز؛ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان واقعه تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا در پی افشای نقش پلید آمریکا در وقایع پیش از انقلاب از کودتا و تجاوز گرفته تا کشتار دانش آموزان و دانشجویان رخ داد و یک حادثه ی احساسی نبود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / ناصر بهروز؛ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد شهدای روز 13 آبان اظهار داشت: این روز یادآور سه واقعه ی مهم و اثر گذار در تاریخ معاصر ملت ایران است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان در ادامه، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان ایمان مدار و عدالت پناه را مظهر اتحاد ملت ایران در زمینه ی استکبارستیزی دانست و افزود: این واقعه در پی افشای نقش پلید آمریکا در وقایع پیش از انقلاب از کودتا و تجاوز گرفته تا کشتار دانش آموزان و دانشجویان رخ داد و یک حادثه ی احساسی نبود.

ناصر بهروز با اشاره به نقش مهم نوجوانان و جوانان در شکل گیری انقلاب اسلامی گفت: این نوجوانان دانش دوست بودند که با شعارهای توفنده و مشت های گره خورده، پایه های حکومت مزدور پهلوی را سست کردند و این جوانان دانشجو بودند که با قیام خود، به مستضعفان آموختند که برای به دست آوردن حقوق از دست رفته ی خود باید علیه ستمکاران بایستند.

وی افزود : واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان اظهار داشت: در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که نظام پر ادعای لیبرالیستی را هم می توان با وحدت و اراده ی قوی شکست داد.

بهروز ضمن تشریح برنامه های بسیج دانشجویی برای روز مبارزه با استکبار جهانی خاطر نشان کرد: در این روز بیش از 60 برنامه شامل سخنرانی، نمایشگاه، اکران مستند، چاپ نشریه، صدور بیانیه، برگزاری همایش و تریبون آزاد در مراکز دانشگاهی سراسر استان برگزار می شود.

این مقام مسئول در بسیج دانشجویی در پایان ضمن دعوت از همه ی مردم برای شرکت در راهپیمایی روز 13آبان گفت: مردم ایران با حضور گرمشان نشان خواهند داد که ولایت رمز اتحاد ملت ایران در برابر دشمنان انسانیت است و تحریم ها روی اراده ی ما اثری ندارد همانطور که امام عظیم الشان انقلاب فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار