مهدی یوسفی

انقلاب دوم

گذر زمان باز هم ساعت شنی خود را به یکی از حساس ترین برهه های تاریخی که به فرموده امام امت این روز را '' انقلاب دوم '' نام نهاد، رساند. انقلابی که پرچمداری آن بر عهده دانشجویانِ پیرو راستین خط امام بود نه شاعران شعر سرایی که بلندگو های دشمن را بر دست گرفته اند...


گذر زمان باز هم ساعت شنی خود را به یکی از حساس ترین برهه های تاریخی که به فرموده امام امت این روز را '' انقلاب دوم '' نام نهاد، رساند.
انقلابی که پرچمداری آن بر عهده دانشجویانِ پیرو راستین خط امام بود نه شاعران شعر سرایی که بلندگو های دشمن را بر دست گرفته و از داخل هم صدا با آنان صدایشان را مخابره میکنند.
انقلابی که از بطن قشر فرهیخته ای سرچشمه گرفته که با جان و تمام داشته ها ی خود به میدان آمدند و انتهای آن مسیر لایتناهی هست که امروز نور آن در قلب و دیده طلیعه داران آن که انقلابیون و بالاخص فرهیختگان، دانشجویان، دانش آموزان است روشن و روشن تر میشود .
نوری که راه را حتی بر ستم دیدگان مستضعفین و مظلومین جهان هم روشن نمود و آن ها را با قدم های راسخ و استوار به پیمایش این مسیر ترغیب کرد که نمونه های آن را میتوان امروز در یمن، بحرین ، لیبی و.... مشاهده کرد.
تقویم را که ورق بزنیم 13 آبان را میتوانیم یکی از آبستن های مهم اتفاقات سیاسی من جمله
روز تبعید حضرت امام
روز دانش آموز

روز مبارزه با استکبار جهانی
و روز تسخیر لانه جاسوسی
تسخیری که به فرموده ی امام، انقلاب دوم بود.
قرار داد.
روزی که در آن حق بر باطل پیروز شد؛ حقی که با بصیرت سیاسی، فرهنگی، بصیرتی، علمی و عملی نشان داد که وعده خدا حق است و پیروزی از آن حق طلبان است.
به راستی که تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان بصیر انقلابی جهش و تحولی عظیم در مسیر انقلاب ایجاد کرد چرا که این حرکت از آن مردم بود و از جانب مردم و نهایتِ کار هم که رسوایی کشور مزدورِ ستمگر و اجنبی آمریکا شد نشان داد که این کار از روی آگاهی و بینش سیاسی انجام شده و مردم در سال های گذشته با حضور خود در راهپیمایی ها انزجار خود را بیش از پیش با صدای انقلابیون جهان یک صدا به بانگ بلند اعلام داشته است.
همانطور که امروز مقام معظم رهبری در سخنان خود فرمودند آمریکای لعین روز به روز منزوی تر و رو به افول است و نفس های آخریست که این ستمگران میکشند چرا که این وعده خداست که ستمگران به سزای اعمال خویش خواهند رسید؛ همانطور که امروز میبینیم رسوایی بیش برای آنان باقی نمانده در تقلا های آخر خود برای کمتر غرق شدن در منجلاب خیانت و جنایت، تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی تحریم های پوچ، پوشالی و واهی 13 آبان قرار داده اند اما نمیدانند که با هر تکان بیشتر در این منجلاب فرو رفته و جمهوری اسلامی ایران را در جهان عزیز و عزیز تر مینمایند. این را نیز باید گوشزد کرد که مردم ایران به ویژه دانشجویان با بصیرت و آگاهی حیله و نیرنگ آنان را نقش بر آب و با تلاش به سمت پیشرفت و اقتصاد مقاومتی آنان را رسوا خواهد کرد.
نمایشی مضحک که دولت کودک کش آمریکایی آن را از 40 سال پیش به انحا مختلف آغاز کرده اما تا به امروز با عنایت خداوند و رهنمون های مقام معظم رهبری و عزم و اراده راسخ مردم به زمین خورده و این بار هم با نمایش دیدنی مردم در یوم الله 13 آبان محکم تر از قبل به خاک خواهد نشاند.

والسلام علی من اتبع الهدی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار