بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار :

سخنان و مواضع خصمانه رئیس جمهور آمریکا ، بار دیگر نقاب از چهره پلید طاغوت اعظم برداشت.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار به مناسب سیزدهم آبان ماه و سالروز تسخیر لانه جاسوسی بیانیه ای منتشر کرد که در بخشی از این بیانیه آمده است : سخنان خشم آلود و مواضع خصمانه رئیس جمهور احمق آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران ، بار دیگر نقاب از چهره پلید طاغوت اعظم برداشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار به مناسب سیزدهم آبان ماه و سالروز تسخیر لانه جاسوسی بیانیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

بــســم الـلـه الـرحـمن الـرحـیـم

"آنچه نقطه مقابل نظام اسلامیست،استکباراست. جهت گیری خصومت های نظام اسلامی، با نظام استکباراست. ما با استکبار مخالفیم و با استکبار مبارزه می کنیم"
مقام معظم رهبری(29/8/1393)

وقتی به تاریخ جوامع اسلامی رجوع میکنیم آنچه مشهود است، پیمان شکنی دشمنان و استکبار و استعمارگران است. ازپیمان شکنی یزید بن معاویه گرفته تاجنگ تحمیلی، خونهای آلوده فرانسوی وترورهای دهه شصت، ترورشخصیت های بزرگ سیاسی ومذهبی، ترور دانشمندان هسته ای و انواع فتنه ها، اخیرا هم پیمان شکنی یزیدیان زمان درمسئله برجام.

بدانید که استکبارستیزی جزء لاینفک آموزه های دینی مردم ماست و مصداق مستکبرین، آمریکای خبیث و بازی گردان خون آشام منطقه و سگ نگهبانش، اسرائیل کودک کش است. ما با تسخیر سفارت منحوس آمریکا این پیام را به جهان مخابره کردیم که امپراطوری عظیم زر و زور و تزویر با این وسعت در دنیای معاصر که تمام ملت ها و رهبرانشان در مواجه با قدرت استکباری خود تحقیر می کند و هر زمان اراده کند آن ها را بر میدارد یا به آنها هجوم میبرد، یکجا تحقیر کردیم و نشان دادیم زور زورگویان یک چیز مطلق نیست.

باید توجه داشت که مسئله ی جمهوری اسلامی ایران با سیاست های ظالمانه ی آمریکا یک مسئله ی تاریخی و محدود به چند واقعه نیست بلکه اصل و ریشه ی اختلاف در خوی استکبارگری اوست و مبارزه با استکبار آمریکایی در اندیشه ی حضرت امام خمینی(ره) ناظر بر این اصل است. هر چند که در گذر زمان این نظام سلطه گر چهره عوض کند، ولی باید آگاه بود در ذات خودش همان یاغی وحشی ای است که جنایت های بیشمار تاریخ معاصر را رقم زده است و مبارزه با چنین نظام مستبد و مستکبری قطعا جهاد فی سبیل الله است و ترس از هیمنه ی او خیانت به اسلام و آرمان های رفیع انقلاب اسلامی است.

سخنان خشم آلود و مواضع خصمانه ی رئیس جمهور احمق آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بار دیگر نقاب از چهره ی پلید طاغوت اعظم برداشت، لفاظی های ابلهانه ای که بیانگر عمق کینه توزی سردمداران بلاد کفر و نفاق در برابر مسلمانان و آزادی خواهان، و اثبات کننده ی خوی استکباری زیاده خواهانه ی آنان است ولی بدانند که این گزافه گویی ها کوچک ترین خللی در عظم پولادین ملت در مقابله ی با تهدیدات و زیاده خواهی های آنان وارد نخواهد کرد.

کاری میکنیم که صدای خرد شدن اعتماد به آمریکا از زیر پای همه ی جهانیان به گوش برسد تا آمریکا هر آنچه که از استعمار مردم دنیا به دست آورده خرج مداوای استخوان های خرد شده ی اعتماد دیگران کند.

 ما دانشجویان ضمن انزجار از ام الفساد های عالم یعنی آمریکا و سگ نگهبانش اعلام میکنیم:

1-ما همچنان خیانت ها، جنایت ها و زیاده خواهی های نظام استکبار جهانی اعم از توطئه های آغاز انقلاب، جنگ تحمیلی، ترور ها، فتنه ها و تحریم های ظالمانه و نظایر آن را در حافظه ی تاریخی خود ثبت کرده ایم و عمق کینه ی خود را نسبت به استکبار جهانی که در سینه ها انباشته ایم ابراز داشته و با فریاد رسا، نه شعار، بلکه اعتقاد قلبی خود یعنی "مرگ بر آمریکا" را سر خواهیم داد.

2-جنگ و جنایت های شما در عراق به بهانه ی واهی صلاح های شیمیایی، کودک کشی هایتان در یمن بی دفاع و پاره تن اسلام یعنی فلسظین اشغالی و جنایت هایتان در افغانستان و دیگر بلاد اسلامی را به عنوان لکه ی ننگی بر پیشانیتان حک خواهیم کرد.

3-با تکیه بر قاعده ی ((و لن یجعل الله للکافرین علی المسلمین سبیلا))، بدانید تا مستکبرین وظالمان هستند، ما هستیم، و تا ما هستیم، مبارزه علیه سیاست های خصمانه شما هم هست و به حول قوه ی الهی آرزوی براندازی نظام جمهوری اسلامی را به گور خواهید برد.

سخن پایانی:
مسئولین محترم جمهوری اسلامی، همان طور که به استکبار بی اعتمادیم به شما اعتماد داریم و نشانه ی این اعتماد حضور 40 میلیونی ما پای صندوق های رای بود. لذا از شما خواهشمندیم فراموش نکنید اگر در راس نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته اید به پشتوانه ی همین ملت است. نزاع های حزبی و جناحی را کنار گذاشته و با روحیه ی استکبار ستیزی و اتحاد و همدلی به ملت شریف که صاحبان اصلی این انقلاب و کشور هستند خدمت کنید و مطمئن باشید دود فراموش کردن مردم در چشم خودتان خواهد رفت. ما دانشجویان از  شما مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، مطالعه ی دوباره و چندین باره ی عهدنامه ی مالک اشتر که در باب آداب حکومت داری می باشد را خواستاریم.

ومن الله توفیق

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

"شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی گرمسار"

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار