وزارت امور خارجه به دانشجویان انقلابی پاسخگو باشد

وزارت امور خارجه به دانشجویان انقلابی در خصوص عدم موافقت با تجمع دانشجویی در حمایت از شیعیان مظلوم نیجریه پاسخگو باشد.


علیرضا یاراحمدی؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی گفت: چند روزی است که در کنار خبر عظمت پیاده روی اربعین محبان حسینی در کربلا، اخبار تاسف بار شهادت مسلمانان مظلوم نیجریه در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توسط رژیم جنایتکار این کشور، جامعه انسان دوست بشری بویژه مسلمانان و شیعیان جهان را بسیار متاثر کرده است.

 

علیرضا یاراحمدی اضافه کرد: بدون شک کشتار عزاداران بی پناه نیجریه با تفنگ و گلوله در کف خیابان و به این شکل سخیف و پست از سوی رژیم دیکتاتور این کشور نه تنها از سوی مسلمانان و شیعیان بلکه از قلب و زبان هر انسان آزاده‌ای محکوم است.

 

وی ادامه داد: مجموعه های دانشگاهی و دانشجویی کشور چند روزی است که به دنبال تدارک یک تجمع قانونی و اساسی در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران جهت اعلام انزجار از این جنایت آشکار و طلب برخورد سریع و جدی مجامع بین المللی با رژیم جنایتکار نیجریه می‌باشند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی افزود: متاسفانه وزارت امور خارجه با این حرکت خودجوش و صحیح دانشجویی موافقت نکرده است و باید به اذهان عمومی و اقشار انقلابی و دانشگاهی در خصوص عدم موافقت با این تجمع پاسخ دهد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار