مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون در راهپیمایی 13 آبان:

امریکا مصداق استکبار است/ دانشجویان انقلابی ظلم ستیزی را تا آخرین نفر ادامه می دهند/ ضرورت مقابله با مفسدین اقتصادی و سیاسی داخلی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آازد اسلامی واحد کازرون گفت: جلوگیری از واردات بی مورد، توجه به ظرفیت های داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی وظیفه امروز مسئولین است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شایان باذلی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون در جمع شرکت کنندگان در تجمع بزرگ 13 آبان کازرون در سخنانی اظهار داشت: امریکا دشمن اصلی مردم دنیا و مصداق استکبار است.


وی با یادآوری جمله مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کسی حق ندارد دست دوستی به سوی آمریکا دراز کند، گفت: در مواجهه با امریکا هر گونه  اقدام خلاف منویات رهبری مردود است.


عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با تاکید بر اینکه جوانان و به ویژه دانشجویان انقلابی با بصیرت و چشمانی باز تمامی زمینه‌های نفوذ شیطان را سدّ نموده و دشمنان را آرام نخواهند گذاشت، خاطرنشان کرد: ما دانشجویان، ظلم‌ستیزی و استکبار‌ستیزی خود را که ریشۀ قرآنی و استدلال منطقی دارد، لبیک به حضرت ابا عبدالله الحسین دانسته و اعلام می‌کنیم که این مسیر پر افتخار را با پیگیری خط نورانی حضرت امام(ره) و تبعیت محض از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) تا آخرین نفر وآخرین نفس ادامه خواهیم داد.


باذلی با بیان اینکه امروز امریکا نقش محوری در جنایات منطقه دارد، اظهار داشت: هرگونه اقدامی که بیانگر کوتاه‌آمدن و دوست پنداشتن آمریکا باشد را شدیداً محکوم می کنیم و آن را خیانت به اسلام، آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، ملت، کشور و خون شهدا می ‌دانیم.


وی حمایت از جبهه مقاومت را وطیفه شرعی و مصداق استکبارستیزی عنوان و بیان داشت: هر اقدام و سخنی که بر خلاف این سیاست و رویۀ الهی باشد را به شدت محکوم می‌ کنیم.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آازد اسلامی واحد کازرون در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادی، ابراز داشت: جلوگیری از واردات بی مورد، توجه به ظرفیت های داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی وظیفه امروز مسئولین است.


باذلی مقابلۀ با فساد و مفسدین اقتصادی و سیاسی داخلی را ضرورتی اولویت دار نامید و تصریح کرد: لازمه پیشرفت و سعادت کشور مقابله بدون اغماض با تروریست های اقتصادی است.


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار