یکی از فعالان فضای مجازی:

حمایت از مرجعیت یا مکر علیه ولایت و حوزه

این جناح سیاسی قصد دارد یک دو قطبی خطرناک یعنی ولایت و مرجعیت درست کند که هر دو به ضرر نظام است. اصلاح طلبان می‌خواهند از جایگاه این مرجع بزرگ برای تطهیر فتنه گران ۸۸ استفاده کنند و در این میان آقای غرویان گفته اند حوزه جای اخلاق است نه سیاست که این خود خطر سکولاریزه شدن حوزه را دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی چاهخوزاده از فعالان فضای مجازی در یادداشتی در صفحه خود نوشت:

امام بزرگوار می‌فرمایند: ‏وصیت اینجانب به جوانان عزیز دانشسرا‌ها و دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها آن است که خودشان شجاعانه در مقابل انحرافات قیام نمایند تا استقلال وآزادی خودوکشور و ملت خودشان مصون باشد.
 
بعد از نامه آیت الله یزدی به آیت شبیری زنجانی و تذکر این نکته که دیدار شما با یکی از سران فتنه درست نبوده، باید گفت که ماشین جنگ رسانه اصلاح طلبان روشن شد و به تخریب آیت الله یزدی روی آوردند، حواشی پیرامون آن خیلی مطالب روشن شد.

 
اینکه عده‌ای بخاطر منافع حزبی و سیاسی خود، حاضرند به دفاع از مقام مرجعیت و دین و تشیع روی بیاورند، همان‌ها که سالیانی نه چندان دور مقلدین مراجع را میمون خطاب می‌کردند و می گفتند که تقلید کار میمون است، در سال ۸۸ بدترین توهین‌ها را به جایگاه مرجعیت کردند و همین چند ماه پیش یکی از فعالین سیاسی جناح اصلاح طلب که نماینده مجلس هم هست به مرجعی دروغی را نسبت می‌دهد و اقتصاد دانی از همین جناح می‌گوید باید یک مرجع تقلید فقط در امورات دینی نظر بدهد و راجب بهره بانک‌ها چیزی نگوید، حالا جریانی که اینچنین کارنامه‌ای از توهین دارد شده است، مدافع مرجعیت، دلیل این حمایت‌ها اولا بخاطر یک نفر است که در فتنه ۸۸ از عناصر مهم فتنه بوده و به تعبیر رهبری باغی انقلاب است.
 
دلیل دیگر این هجمه‌ها نیز آن است که این جناح سیاسی قصد دارد یک دو قطبی خطرناک یعنی ولایت و مرجعیت درست کند که هر دو به ضرر نظام است. اصلاح طلبان می‌خواهند از جایگاه این مرجع بزرگ برای تطهیر فتنه گران ۸۸ استفاده کنند و در این میان آقای غرویان گفته اند حوزه جای اخلاق است نه سیاست که این خود خطر سکولاریزه شدن حوزه را دارد، حال جریان انقلابی برای دفاع از این عمل آیت الله یزدی که کار فتنه گرایانه‌ای را تذکر داده است منفعل است.
 
توقع می‌رود در این هنگامه روحانیون برجسته انقلابی وارد شوند، متاسفانه مدت هاست که خواص جریان انقلابی در برابر مسائل مختلف سکوت کرده اند، در این مورد حتی جنبش دانشجویی نیست سکوت کرده، به عنوان فردی از جنبش دانشجویی این سکوت را درست نمی‌دانم، مقابل فتنه باید ایستاد و اجازه نداد، تا از مراجع برای تطهیر فتنه استفاده کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار