جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون :

نباید از رویارویی با دشمن خسته و از مقاومت دست بکشیم

جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون گفت: جریان دانشجویی انقلابی بعنوان افسران جنگ نرم باید در شرایط فعلی وظایف خودرا شناخته و به صورت آتش به اختیار عمل کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /زهرا ابونصری جانشین خواهر دانشگاه پیام نور کازرون با اشاره به مسئله استکبار و استکبارستیزی از منظر حضرت امام (ره)ورهبری بیان داشت: حضرت امام (ره)در پیام خود به مناسبت تشکیل بسیج دانشجو و طلبه یکی از مطالباتی که بیان کردند،اینکه جبهه مقاومت در مقابل استکبار را منحصر به مرزهای ایران اسلامی نکنید و باید هسته های مقاومت را در سراسر جهان تشکیل داده و با حمایت از آنها در مقابل شرق و غرب ایستاد.

 

این فعال دانشجویی با اشاره به نقش دانشجویان در این باره گفت: جریان دانشجویی انقلابی بعنوان افسران جنگ نرم باید در شرایط فعلی وظایف خودرا شناخته و به صورت آتش به اختیار عمل کنند.
 

ابونصری با شاره به آیه ۱۰۴سوره مبارکه نسا که میفرماید "وَ لا تَهِنُوا فِی ابْتِغاءِ الْقَوْمِ إِنْ تَکُونُوا تَأْلَمُونَ فَإِنَّهُمْ یَأْلَمُونَ کَما تَأْلَمُونَ وَ تَرْجُونَ مِنَ اللَّهِ ما لا یَرْجُونَ وَ کانَ اللَّهُ عَلیماً حَکیماً" بیان کرد: طبق بیان قرآن نباید از رویارویی با دشمن خسته و روحیه تهاجمی و مقاومت خود را از دست دهیم،زیرا همانطور که در این تقابل لطمه هایی به ما وارد میشود یقینا دشمن نیز دچار سختی و آسیب میشود،با این تفاوت که ما رحمت خدا امیدواریم (لاتحزن ان الله معنا)و آنها این موهبت بزرگ را ندارند.


وی با اشاره به سخنان اخیر رهبری در پاسخ به بازگشت تحریم ها گفت: سخنان رهبری بیش از اینکه پاسخ به سخن بیگانگان باشد،طبق قائده نفی سبیل به دوستان داخلی توصیه می کنند و به کسانی که بدنبال سازش با امریکا هستند فرمود:امریکا رو به افول است و آنها نقشه بی اساس می کشند،که البته قبل از این هم در پاسخ به برخی ابراز نگرانی ها درباره آینده نظام و کشور گفتند:نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند، هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
 

او در پایان اضافه کرد: گوش به نوای اربابان خودخواه وجهانخواری همچون آمریکاسپردن نتیجه ای جز غارت وخسارت نیست،کما اینکه بامعاهداتی همچون برجام تاحدودی خسارت هارادرک کرده ایم وکه با تکیه بر توان داخل میتوانیم مانع از نفوذوخسارت بیشترباشیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار