روز جمعه با امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

ارزش حجاب نزد امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

در ادامه سلسله مباحث پیرامون حجاب به سراغ خاطره ای از امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از زبان آیت الله سید علی مجتهد سیستانی رفتیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرحوم آیت الله سید علی مجتهد سیستانی پدر بزرگ آیت الله العظمی حاج سید علی سیستانی – دامت برکاته – در مشهد مقدس برای آنکه به حضور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شرفیاب شود، ختم زیارت عاشورا را چهل جمعه هر هفته در مسجدی از مساجد شهر آغاز می کند.

ایشان می فرمود: «در یکی از جمعه های آخر، ناگهان شعاع نوری (دیدم که) از خانه ای نزدیک به آن مسجدی که من در آن مشغول به زیارت عاشورا بودم، می تابید.

حال عجیبی به من دست داد و از جای بر خواسته و به دنبال آن نور به در آن خانه  رفتم، خانه کوچک و فقیرانه ای بود که از درون آن نور عجیبی می تابید. در زدم، وقتی در را باز کردند مشاهده کردم که حضرت ولی عصر، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در یکی از اتاق های آن خانه  تشریف دارند و درآن اتاق جنازه ای را مشاهده کردم که پارچه ای سفید روی آن کشیده بودند.

وقتی که من وارد شدم و اشک ریزان سلام کردم، حضرت به من فرمودند: چرا این گونه به دنبال من می گردی و این رنج ها را متحمل می شوی؟ مثل این باشید (اشاره به آن جنازه کردند) تا من به دنبال شما بیایم! بعد فرمودند:

این بانویی است که در دوره بی حجابی ، هفت سال از خانه بیرون نیامد ؛ تا مبادا نا محرم او را ببیند!!!»

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار