به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی لامرد؛

کارگاه یک روزه "عشق، وصال یا تروما" در لامرد برگزار شد/تصاویر

به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی لامرد کارگاه یک روزه "عشق، وصال یا تروما" با استقبال گسترده ی دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به همت بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی لامرد و با همکاری کارشناسان اورژانس اجتماعی این شهرستان کارگاه یک روزه "عشق، وصال یا تروما" با استقبال گسترده ی دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.

بهزادی مددکار اورژانس اجتماعی در این کارگاه آموزشی به شرح و توضیح فعالیت های اورژانس اجتماعی پرداخته و گزارشی از آسیب های اجتماعی موجود در قشر دانشجویان ارائه داد.

اکبری روانشناس اورژانس اجتماعی در حیطه مبحث اصلی کارگاه، با اشاره به اینکه طبق پژوهش های علمی انجام شده، یک سوم دانشجویان ایران با سندروم ضربه عشق مواجه اند، بیان داشت: قریب به اکثر این ضربات، منجر به خودکشی، تخریب عملکرد تحصیلی، تخریب روابط بین فردی و... در بین دانشجویان شده است!

وی همچنین در شرح پارادایم های موضوع تعریفی از عشق، بیماری عشق، نشانگانِ ضربه عشق، علایم اولیه ضربه عشق، علایم میانی و پایانی آن عنوان کرد.

در ادامه این جلسه آموزشی مدرسین کارگاه در مورد سبب شناسی اینکه که چرا افراد، دچار سندروم ضربه عشق می‌شوند بگونه ای که بعد از گذشت حداقل 6 ماه هنوز دچار علایم بالینی، افسردگی و... هستند و بحث و بررسی عوامل تعدیل کننده ضربه عشق به پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار