شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان خطاب به دولت ؛

با تکیه بر نیروی بی پایان ملت و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانید اقتصاد کشور را با تحول روبرو سازید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان به مناسبت 16 آذر روز دانشجو بیانیه ای را منتشر نمود که در بخشی از این بیانیه خطاب به دولت آمده است : با تکیه بر نیروی بی پایان ملت و فرزندان جهادگران و انقلابی و با اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی می توانید اقتصاد کشور را با تحول روبرو سازید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان به مناسبت 16 آذر سالروز شهادت دانشجویان با بصیرت و روز دانشجو بیانیه ای را منتشر نمود.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران!

مردم قهرمان سمنان!
 

 در ۱۶ آذر سال ۳۲ ، صدوده روز پس از کودتای سام - ساکسونی علیه دولت ملی دکتر مصدق ، سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران در آستانه سفر نیکسون رییس جمهور وقت آمریکا به ایران در یورش نظامیان شاهنشاهی  به دانشکده فنی دانشگاه تهران به شهادت رسیدند.

 

اکنون پس از ۶۵ سال ، آمریکای جنایتکار بیش از پیش به دشمنی با ملت بزرگ ایران ادامه می دهد و خوی استکباری و درندگی خود را نمایان می سازد.

شیطان بزرگ‌ که در طول ۴۰ سال گذشته از حمله نظامی، کودتا، تحمیل جنگ هشت ساله، طرحهای براندازی و انقلابهای رنگی طرفی نبسته، با روی کار آمدن دولت یازدهم و شراکت موثر جریان مدعی اصلاحات در آن، با استفاده از ساده اندیشی بعضی دولتمردان ایران، ترفند مذاکره را پیش برده و باوجود تذکرات و راهنمایی های مکرر رهبر معظم انقلاب، توانست کلاه برجام را بر سر امضاکنندگانش بگذارد و پس از اجرای یکجانبه تعهدات توسط دولت ایران ( از جمله کاهش ۷۰ درصدی سانتریفیوژها و بتن ریزی نیروگاه آب سنگین اراک و اخراج دانشمندان هسته ای از سازمان انرژی اتمی) بصورت یکجانبه از برجام‌ خارج شود و اینک دولتی که تا دیروز اروپا را آقا اجازه و آمریکا را کدخدا میدانست و رفع همه مشکلات - حتی آب خوردن مردم - را نیز به برجام و رفع تحریمها گره زده بود، با خروج شیطان بزرگ از برجام ، اقدام‌متقابل را مایه بی حیثیثتی و بی آبرویی خود می داند و به طناب پوسیده اروپا چنگ زده و ۷ ماه است که به مذاکرات بی فرجام با اروپا دلخوش کرده در حالیکه تا کنون غیر از وعده های سر خرمن ، هیچ گام عملی از سوی اروپاییان برداشته نشده و وقت ملت همچنان در مذاکرات بی ثمر با آنان هدر داده می شود.

 

دولت محترم جمهوری اسلامی!

 

توصیه اکید ما این است که در شرایط کنونی با تکیه به نیروی بی پایان ملت و فرزندان جهادگران و انقلابی خود و با اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی می توانید همچون دفاع مقدس، به راحتی مشکلات را پشت سر گذارده و اقتصاد کشور را همچون صنایع موشکی و هوافضا و...با تحول چشمگیر روبرو سازید.

 

ما فرزندان انقلابی ملت، ضمن محکوم کردن تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادیِ شیطان بزرگ، مصمم تر از پیش، آمادگی خویش را برای مقابله با تهاجم دشمن و همکاری با دولت محترم در جهت حل مشکلات کشور اعلام می داریم.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار