نوری در پیش از خطبه های نماز جمعه شهر ری:

راه حل مشکلات اقتصادی اعتماد به جوانان انقلابی و تکیه بر توان داخلی است

دبیر سیاسی بسیج دانشجویی استان تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت: مشکلات اقتصادی کشور قابل حل است، البته در شرایط فعلی به نظر بنده راه حل اعتماد به جوانان انقلابی و نخبه، تکیه بر توان داخلی و توجه به فرامین رهبر انقلاب است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمد نوری دبیر سیاسی بسیج دانشجویی استان تهران طی سخنانی در پیش از خطبه های نماز جمعه شهر ری ضمن گرامیداشت روز دانشجو گفت: روز دانشجو مظهر مقابله با استکبار جهانی است و در چنین روزی و در چهل سالگی انقلاب باید به موضوع نفوذ دشمن که در دهه گذشته بیش از ۱۵۰۰ بار در بیانات رهبر معظم انقلاب تکرار شده، پرداخت.

وی با اشاره به نفوذ فردی و جریانی دشمن، ادامه داد: دشمن در نفوذ جریانی مراکز فرهنگی و آموزشی همچون دانشگاه ها و حتی مدارس را مدنظر قرار داده است.

نوری در ادامه با بیان انتظاراتی که از دانشگاه می رود، تصریح کرد: دانشجو باید تحلیل داشته باشد، تاریخ بداند، با قران و ائمه مانوس شود و در مقابل برنامه ریزی دشمن برای مقابله با نظام ایستادگی کند.

این فعال دانشجویی ضمن بررسی اقدامات دشمن در طی ده سال گذشته، تاکید کرد: باید در مقابل دشمن مقاومت کرد، دشمن تلاش دارد به نظام ما ضربه بزند و ما باید در مقابل برنامه ها و نفوذ دشمن گوش به فرمان رهبر انقلاب باشیم و اجازه ندهیم توطئه های دشمن عملیاتی شود.

وی گفت: وظیفه جنبش دانشجویی پیگیری آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور است و باید تلاش کند شعار ما می توانیم همچنان زنده بماند و تلاش اساتید غرب زده برای کمرنگ کردن این شعار نتیجه ندهد.

نوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت: مسلما مشکلات اقتصادی کشور قابل حل است، البته در شرایط فعلی به نظر بنده راه حل اعتماد به جوانان انقلابی و نخبه، تکیه بر توان داخلی و همچنین گوش دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار