دانشجوی بسیجی مهدی فلاح دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس خبر داد:

آغاز فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره هنری دانشجویان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس مازندران از فراخوان ارسال آثار چهارمین دوره این جشنواره در مازندران خبر داد و اظهار کرد: چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران، اردیبهشت ماه سال 98 در استان برگزار خواهد شد.

مهدی فلاح با بیان اینکه این جشنواره هنری در 10 بخش برگزار می شود، در ادامه تصریح کرد: ادبیات، ادبیات نمایشی، هنرهای تجسمی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر خیابانی، استندآپ کمدی، موسیقی، پژوهش های هنری، مداحی ویژه برادران و آوایی ویژه خواهران از بخش های فراخوان ارسال آثار مرحله استانی چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس است.
وی با اشاره به اینکه جزئیات این جشنواره در نشست خبری به زودی اعلام خواهد شد، در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: در تمامی بخش های بیان شده نفرات اول تا سوم خواهیم داشت و به هر کدام جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.
دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس مازندران ورود دانشجویان به هنر را موجب تعالی آن ها برشمرد و گفت: هنرباید درخدمت تعالی انسان‌ها قرار گیرد، وقتی دین متعالی کننده انسان ها است پس می توان از هنر اسلامی به عنوان ارتقا دهنده روح و افکار انسانی یاد کرد.
دانشجوی دانشگاه علم و فناوری بهشهر با بیان اینکه بسیج در همه عرصه ها به شکل انقلابی حضور دارد و یکی از این عرصه ها در زمینه هنری است تصریح کرد: هنر مسئولیتی را برای صاحب آن به همراه دارد که هنرمند به علت ویژگی های بسیار ممتاز هنر باید نسبت به قالب آن احساس تعهد کند.
فلاح در ادامه افزود: بسیج دانشجویی به دنبال استفاده از ظرفیت حداکثری دانشجویان استان در عرصه هنر و ترویج فرهنگ و نگاه انقلاب اسلامی با بهره گیری از رشته های فرهنگی و هنری است.

کلیدواژه ها


ققنوس

ارسال نظر


captcha