محمود شاهرخی:

کسانی که امروز تلاش می کنند تا 9دی کمرنگ شود، خودشان فتنه گرند

مسئول علمی و اقتصادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان: کسانی که امروز تلاش می کنند تا 9دی کمرنگ شود و یا به فراموشی سپرده شود و کسانی هم که ساکت فتنه بودند و با سکوت خود به این جریان کمک می کردند خودشان فتنه گرند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمود شاهرخی مسئول علمی و اقتصادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و دعوت از همه آحاد مردم و دانشجویان بسیجی جهت شرکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله 9 دی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از بدو تولد در سال 57 تا به امروز همواره مورد هجمه های دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفته و دشمنان قسم خورده این نظام و انقلاب با به راه انداختن جنگ های نظامی (جنگ هشت سال دفاع مقدس)، فرهنگی (جنگ نرم)، اجتماعی و اقتصادی سعی داشته اند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند ولی به فضل الهی حق همواره پیروز و باطل همواره شکست خورده است.

وی افزود: مردم عزیز ایران اسلامی با حضور به موقع در صحنه ها و پشتیبانی و حمایت  از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) چشم فتنه و فتنه گران را کور کردند.

شاهرخی گفت: دشمن شناسی از مهمترین نشانه های بصیرت است، در یک تعریف کوتاه بصیرت یعنی شناخت حق از باطل و کسانی که امروز تلاش می کنند تا این جریان کمرنگ شده و یا به فراموشی سپرده شود و کسانی هم که ساکت فتنه بودند و با سکوت خود به این جریان کمک می کردند خودشان فتنه گرند.

مسئول علمی و اقتصادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان تصریح کرد: حضور گسترده و حماسی مردم ایران در یوم الله 9 دی به تمام جهانیان نشان داد که مردم ایران اسلامی نظام ، انقلاب و ولایت را دوست دارند، چرا که در به دست آوردن آن خون های زیادی تقدیم این نظام و انقلاب شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: شکل گیری فتنه سال 88 برای براندازی اصل نظام بود ولی با بصیرت مردم و هدایت گری های رهبر معظم انقلاب تمام نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرد.

شاهرخی مهمترین شاخصه های فتنه بر اساس بیانات رهبری را فضای غبارآلود، نفی رای ملت، بدبین کردن مردم نسبت به مسئولین، تفرقه و تردید افکنی، تجاهل خواص و ایجاد نزاع میان نخبگان دانست و افزود: همچنین مهمترین راهکارهای مقابله با فتنه بر اساس بیانات رهبری، تقوا، بصیرت، اعتماد به مسئولین، شاخص گرایی (تمسک به ولایت فقیه)، وحدت کلمه و قانونگرایی است.

وی همچنین مهمترین نقش مردم در خنثی سازی فتنه سال 88 را حضور گسترده مردم در روز 9 دی و 22 بهمن سال 88، مقبولیت بخشی به نظام، لحظه شناسی، پیشی گرفتن از خواص، ایمان قلبی و تبعیت از ولی فقیه در قول و عمل دانست.

مسئول علمی و اقتصادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان خاطر نشان کرد: به حول و قوه الهی دانشجویان عزیز همراه و همگام با مردم ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله 9 دی ماه امسال یکباردیگر عشق و ارادت خود را به نظام و انقلاب و ولایت نشان خواهند داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار