بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چالوس به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

ما اطمینان داریم که این ملت با بصیرت به فتنه گران اجازه نخواهد داد دوباره در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور فعال شوند


بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چالوس به  مناسبت سالروز حماسه ۹ دی
بسم الله الرحمن الرحیم
«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»
    ملت رشید ایران اسلامی در چهار دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات تمام دسیسه های  دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی باتوجهات حضرت بقیه الاعظم و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند. نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران بود و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهداو امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند. 9 دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان به ارمغان آورد. نهم دیماه سال 1388 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی ایران برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند.
 آری ملتی که در 9 دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آوردو دربرخورد با فریب خوردگان پست فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء (ع) ، به رغم خواسته و تصور دشمنان، همانگونه که نتوانستند در قیام عاشورا به مقصد خود برسند بار دیگر خون بر شمشیر پیروز شد و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس از عاشورای حسینی بر همه خواسته های دشمن مهر باطل زده و ضمن افشای چهره واقعی منافقان ، بر این باور است که مشعل حماسه حسینی هرگز خاموش نخواهد شد
   ملت شریف وشهادت طلب ایران اسلامی دریوم الله 9 دی به جهانیان و بخصوص اربابان نظام سلطه یک بار دیگر یادآوری می کنند که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ آنها صف کشی کنند، نخواهند توانست بر عزم و اراده و ارادت این ملت به دین و شریعت اسلام و رهبری ولی فقیه کوچکترین خدشه ای وارد کنند و چه بسا تمام قد در برابر فتنه آنها خواهند ایستاد.
 
در سالهای اخیر عده‌ای نفوذی غربگرا تلاش دارند، یاد و خاطره حماسه ۹ دی و مسایل مربوط به فتنه ۸۸، غبار زمان به خود بگیرد و به مرور از اذهان حذف شود و ظلم و جفای بزرگ عده ای در داخل که با پشتیبانی دشمنان تاریخی ملت ایران همراه بود، در حد یک حادثه عادی در سال ۸۸ به فراموشی سپرده شود.
ما  اطمینان داریم که این ملت با بصیرت به فتنه گران اجازه نخواهد داد دوباره در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور فعال شوند و در راه پرشکوه ای که تا رسیدن به قله پر افتخار پیروزی نهایی پیش روی ما است دانشجویان انقلابی  مدافع آرمان های امام راحل و مطیع مقام معظم رهبری و نگاهبان ارزش هایی خواهند بود که حماسه 9 دی نماد آن است.
 
  ما دانشجویان انقلابی شهرستان چالوس  در نهمین سالگرد حماسه ماندگار 9دی بار دیگر  عهد و پیمان خویش را با ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) و آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای گران سنگ انقلاب اسلامی، تجدید می‌نماید و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماید و اعلام می‌دارد تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمانهای نظام و انقلاب به کار خواهند بست و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابلشان است دریغ نخواهند کرد.
والسلام علیکم و رحمۀ الله و برکاته

کلیدواژه ها


بیانیه

ارسال نظر


captcha