بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل حوزه خاتم الانبیا به مناسبت گرامیداشت 9 دی

بر امت بصیر اسلامی و به ویژه خواص به یاد داشتن این نکته ضروری است که فتنه های آینده پیچیده تر و گسترده تر خواهد بود !


بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل حوزه خاتم الانبیا به مناسبت گرامیداشت 9 دی

این فتنه صرفا منحصر به حضور عده ای افراد در خیابان ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بودکه با اقدامات سیاسی –امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی نیازداشت که چنین هم شد. نهم دیماه ؛1388 تجلی دست خدا بود. (مقام معظم رهبری مد ظله العالی)

آنچه در حماسه ماندگار نهم دی رخ داد در واقع برخاسته از حرکتی ایمانی و با انگیزه کاملاً خدایی بود که به هیچ‌وجه با اراده انسانی انجام شدنی نبود و این دقیقا همان نکته‌ای است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بارها در بیانات خود به آن تاکید کرده‌اند و فرمودند: که در نهم دی دست اراده الهی دیده شد وگرنه این کارها کارهایی نیست که با اراده امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است؛ این چیزها دست من و امثال من نیست.

نه سال از فتنه استکباری - صهیونیستی سال 88 می گذرد اما هنوز فریب خوردگان لجوجی که آلت دست دشمن قرار گرفته و به نظام اسلامی تهمت تقلب زدند و با آبروی نظام بازی کردند حاضر نیستند به این خطای بزرگ خویش اقرار نمایند و از پیشگاه مردم ولایتمدار ایران اسلامی و رهبرمعظم انقلاب پوزش بخواهند و این لکه ننگ را از دامن خویش بزدایند و با کمال تأسف برخی از هواداران این بازی خوردگان فتنه که به ظاهر خود را از فتنه گران جدا کرده اند و مسئولیت هایی نیز در کشور به دست گرفته اند، هنوز از محکوم کردن علنی و رسمی فتنه گران اجتناب می نمایند و ظاهرا انتظار دارند مرور زمان و تابش نور آفتاب و بارش باران این لکه ننگ را پاک کند!

فتنه 88 نه پدیده‌ای صرفاً اتفاقی و نه سوء تفاهم بزرگ و نه اختلافی درون چارچوب‌های نظام اسلامی بود؛ بلکه اتفاقی طرح‌ریزی شده، با برنامه از قبل تهیه شده، حاصل اتاق‌های فکر کانون‌های صهیونیستی و همراهی سرویس‌های جاسوسی غربی علیه تمامیت نظام، ملت، انقلاب و ارزش‌های والا و برجسته آن بود؛ که با حضور حماسی و با بصیرت ، مقاومت و حضور به موقع مردم عاشورایی ایران ناکام ماند.

حرمت شکنی بی محابای ارزش های مقدس مردم در روز عاشورا توسط فتنه گران علاوه بر نشان دادن ماهیت انحرافی این جریان باعث شد خشم مقدس مردم به جوش بیاید تا حماسه تاریخی ملت ایران در نهم دی سرمنشا بسیاری از تحولات قرار بگیرد.

بر امت بصیر اسلامی و به ویژه خواص به یاد داشتن این نکته ضروری است که فتنه های آینده پیچیده تر و گسترده تر خواهد بود. ضدانقلاب تمام تلاش خود را برای هدف گرفتن نقاط قوت انقلاب به کار خواهد گرفت، همان گونه که در سال 88 نقطه قوت نظام اسلامی را که همان مشارکت مردمی باشد، نشانه گرفت.

امروز وظیفه همه اقشار ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی است که نگذارند فتنه تطهیر سران و اصحاب فتنه شکل بگیرد و عده ای به خود اجازه دهند با بی حیایی از جرم و جنایت و گناه فتنه گران بگذرند و فریاد آزادی و رفع حصر سران فتنه را سر دهند. شکی نیست که آنان از فتنه گری و خوش رقصی شان برای بیگانگان و دشمنان دست بر نمی دارند و باز بر طبل فتنه گری می کوبند و اگر رأفت بالای نظام اسلامی و صبر و مصلحت بینی رهبری حکیم نظام نبود، جزایی جز مرگ در انتظارشان نبود.

در پایان ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل، با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی الامام خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کنیم و ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی و تقدیر و تشکر از ملت شریف و مومن همیشه در صحنه ایران به خاطر مجاهدت‌ها و بصیرت بی‌نظیر در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه، بار دیگر بر محکومیت جریان های برانداز علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و محاکمه ی عادلانه و به دور از اغراض سیاسی سران فتنه تاکید کرده و از ملت شریف ایران می خواهیم با نصب العین قراردادن فرمایشات حکیمانه و عالمانه ی رهبر معظم انقلاب و با بصیرت افزایی و جریان شناسی و رصد تحرکات دشمن، با حفظ اتحاد و انسجام، در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب و حضور پرشور در نهم دیماه، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان قسم خورده ی جمهوری اسلامی ایران بزنند.
 و السلام من التبع المهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه خاتم الانبیا(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

ارسال نظر


captcha