بررسی و تحلیل

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز درباره حماسه نه دی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دراین بیانیه آمده است :

بسمه تعالی

روز 9 دی هر سال یادآور حماسه ای است که ملت بزرگ ایران با بصیرت بی نهایت خود در سال 88 بوجود آورد که فقط با عاشورای سال 57 قابل مقایسه است.

9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود، روزی بودکه مردم انقلابی ایران با خروش به هنگام و قاطع خود سیلی محکمی بر فتنه گران سال 88 زدند و با حضور سیل آسای خود خس و خاشاک را از چهره ی نظام مقدس اسلامی شستند.

9دی ماه 1388 یوم اللهی بود که باعث شد نقشه ی استکبار به سرکردگی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... که توسط فتنه گران داخلی برای براندازی انقلاب اسلامی در حال انجام بود برملا گردد و شعار "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" با حضور مردم همیشه در صحنه به واقعیت تبدیل شود و این حضور مردم و خلق حماسه مصداق آیه " إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم" بود.

حماسه 9 دی پاسخ دندان شکن و تلافی جویانه ای بر پیکره ی وجودی فتنه گرانی بود که کشور اسلامی ایران را با توطئه و توهم تقلب در انتخابات به لبه ی پرتگاه برده و باعث شدند بدنه ی  ایران عزیز و مقتدر جراحت و خونی شده و با بهانه دادن به دشمنان قسم خورده باعث تحریم های ظالمانه، کشته شدن انسانهای بی گناه، شکستن و آتش سوزی بانک ها و اموال عمومی و ...  دچار گناه نابخشودنی گردند.

در این برهه از زمان که پیروزی های خط مقاومت بیش از پیش غرب آسیا را در نوردیده است به دشمنان خارجی و داخلی هشدار می دهیم که دیگر به فکر فتنه انگیزی نباشید چرا که نقشه های شما برای آزادی خواهان جهان برملا شده است و امت حزب الله قادر است 9 دی های فراوانی را در کشورهای آزاده برگزار نماید.

اینک که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به سر می بریم به دشمنان انقلاب می گوییم شما ها مرده اید و انقلاب ما هنوز زنده است پس فتنه گران داخلی خود را از خواب بیدار کنند و بدانند جمعیت 9دی 88 زنده اند و تحرکات آنها را رصد می کنند تا اگر غلطی از آنها سر بزند، آنها را به زباله دان تاریخ بسپارند.

ما دانشجویان انقلابی استان البرز بار دیگر با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) بیعت کرده و به دستگاه های نظارتی و امنیتی هشدار می دهیم هوشیار باشند و از وقوع فتنه های احتمالی که ممکن است از سوی دشمنان خارجی و فتنه گران داخلی برنامه ریزی شود، جلوگیری نمایند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار