بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی ممسنی در بیانیه ای:

دلسوزان و جریان‌های سیاسی درون جبهه انقلاب اسلامی باروشنگری‌های نافذ، نقشه امروز دشمن رابر ملا کنند

ما دانشجویان دانشکده پیراپزشکی ممسنی عهد میبندیم که تا آخر به پای آرمان های انقلاب می مانیم ودست از مبارزه در راه استکبار وتوطئه علیه کسانی که سعی در نابودی کشورما دارند برنمی داریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی ممسنی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه 9 دی ماه بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:


فتنه 88 و رخدادهای پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری از حوادث آموزنده و عبرت‌ساز تاریخ انقلاب اسلامی و کشور است که یادآوری آن خواهد توانست بصیرت و هوشمندی مضاعف ملت ایران در قبال تلاش‌های جبهه دشمن برای فتنه آفرینی‌های جدید را برانگیزد.

حماسه 9 دی ماه از عناصرقدرت نظام و نمونه‌ای از ظرفیت‌های ایران اسلامی برای ایجاد وحدت و یکپارچگی ملی در تقابل با جبهه دشمن حول محور ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب بوده و ماندگار سازی آن در تاریخ کشور تأثیر مستقیم برماندگاری انقلاب و پیش روندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

این بیانیه فتنه 88 را تهاجم همه جانبه به اصل نظام و بنیان انقلاب اسلامی باحمایت سردمداران نظام سلطه و صهیونیسم و خیانت و حماقت سران فتنه توصیف و تصریح کرده است : ملت ایران با حماسه معجزگون 9 دی، ظرفیت های انقلاب و نظام در مهار فتنه‌ها و برهم زدن معادلات و محاسبات دشمنان را آشکارتر ساخت و با نمایش پیوند امت با امام ، روحیه و امید در جبهه مقاومت و حامیان انقلاب اسلامی را ارتقا بخشید.

 "نسل‌های امروز و فردای کشور نباید از فتنه 88 بی‌خبر باشند و باید بدانند در این رخداد تلخ بر نظام مظلوم جمهوری اسلامی چه گذشته است"  : تبیین آنچه در عرصه فتنه آمریکایی _ صهیونیستی 88 رقم خورد، عنصر مصونیت سازی است که باید مورد اهتمام ملی قرارگیرد و در این رهگذر با ارائه سیاهه‌ی جنایات و خسارت‌های فتنه‌گران علیه نظام و کشور مانند وضع تحریم‌های ظالمانه و گستاخ شدن دشمن درتقابل با ملت ایران، اجازه نداد با تحریف حقایق تاریخی چهره اصحاب فتنه و باغیان بر نظام بزک وتطهیر شود.


در شرایطی که مثلث پلید آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و نیز ارتجاع منطقه با ظرفیت سازی و ساماندهی ابزارهای مادی، رسانه‌ای و نیز عوامل وابسته داخلی "تضعیف ولایت فقیه"، "اعتمادسوزی و ایجاد شکاف بین مردم و نظام" ، "حذف روحیه انقلابی‌‌گری و نیروهای وفادار به انقلاب و نظام از صحنه " و "خدشه دار کردن چهره و موقعیت ممتاز منطقه‌ای و بین المللی جمهوری اسلامی " را در فرایند راهبرد "نفوذ" در زمره اولویت‌ها و هدف گذاری‌‌های خود دنبال می‌کنند، برهمه دلسوزان و جریان‌های سیاسی درون جبهه انقلاب اسلامی فرض است باروشنگری‌های نافذ، نقشه امروز دشمن رابر ملا و بصیرت و تیزبینی خود را سرمایه سرنوشت ساز و تعیین کننده کشور در مسدود کردن روزنه‌های امید جبهه ضد انقلاب و معاندین داخلی و خارجی قراردهند.

ما دانشجویان دانشکده پیراپزشکی ممسنی عهد میبندیم که تا آخر به پای آرمان های انقلاب می مانیم ودست از مبارزه در راه استکبار وتوطئه علیه کسانی که سعی در نابودی کشورما دارند برنمی داریم.

ارسال نظر


captcha