کیخا در اجتماع «یاران ولایت» تأکید کرد؛

توسل جریان فتنه به دروغ بزرگ «تقلب»؛ سند حقانیت نظام/ کف دعوای ما با دشمن «نه شرقی نه غربی» است/ عناصر لیبرال در لایه‌های نظام نفوذ کرده‌اند

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: اگر در هر کشوری با حجم توطئه کمتر از فتنه 88 اِعمال می‌شد در فاصله چند روز آن کشور از دست می‌رفت؛ همین که جریان مخالف ما به دروغ بزرگی مثل تقلب متوسل شد سند حقانیت ما است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در اجتماع یاران ولایت که به همت بسیج دانشجویی مدرسه عالی شهیدمطهری زاهدان برگزار شد گفت: دنیا دو جنگ اول و دوم جهانی را در تاریخ ثبت کرده است اما حاضر نیست سومین جنگ جهانی را که یک فتنه عظیم و طاقت‌فرسا بود و در کمترین زمان ممکن به دست مردم جمع شد ثبت کنند چو‌ن آبرویش می رود.

 

وی با بیان اینکه دنیای امروز دنیای بازی های جلف و مزخرف و سخیف شده است اظهار داشت: امور دنیا به دست انسان‌های هوس باز افتاده و آنان باید بگویند چه کسی خوب و چه کسی بد است؛ رکوردهایی مانند روپایی زدن به راحتی در گینس ثبت می‌شود اما رکورد طولانی‌ترین بمباران یک شهر در یک روز که متعلق به اندیمشک ‌است و رکورد بیشترین بمباران که از آنِ دزفول است هیچ وقت ثبت نشد.

 

کیخا افزود: جوان‌ترین فرمانده جنگ، بیشترین شهید دانش‌آموز و بیشترین شهید دانشجو در هیچ جایی ثبت نمی‌شود؛ چون دنیا به شیوه جنگل اداره می‌شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قدیمی دعوای ما با غرب و بغض و کینه دشمنان نسبت به ما عنوان کرد: قصه از جایی شروع شد که بیش از ۵۰۰ سال پیش، اصالت به انسان خاکی و منقطع از آسمان داده شد و ارزش گذاری بر مبنای آن صورت گرفت؛ وقتی انسان مبنا باشد خوی لذت جویی او مبنا قرار می گیرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ؛ از دل این تفکر اومانیسم، مارکسیسم و لیبرالیسم بیرون آمدند که امروز در دانشگاهها مارکس، پیامبرِ عده ای شده و به او تقدس داده‌اند.

 

وی ابراز داشت: آمریکایی ها با اسلام مشکل ندارند اما تفکر مارکسیسم و لیبرالیسم با تفکری نو که سبب انقلاب شود مخالف است؛ در چنین شرایطی امام آمد و حرف از حکومتی بر مبنای توحید زد و ‌گفت انسان باید به فطرت خود بازگردد.

 

کیخا با تأکید بر عمق تفکر امام تصریح کرد: امام انگشت بر استقلال ملت یعنی نه شرقی نه غربی گذاشت و کف دعوای ما با غرب همین نقطه است؛ عده ای گمان می‌کردند سطح دعوای امام در حد پهلوی است در حالی که ایشان غایت یعنی برپایی حکومت اسلامی و غلبه بر شیطان بزرگ را می دیدند.

 

وی به نفوذ عناصر لیبرال در نظام اشاره و اذعان کرد: برخی مانند عباس عبدی، بهزاد نبوی و اکبر گنجی هم دلداده تفکر لیبرالی بود اما برای ماندن در قدرت، ژست ضدآمریکایی گرفتند؛ آنان منتظر فرصت بودند تا لباس ضدآمریکایی را در بیاورند و آن فرصت، رحلت امام بود؛ بعدها گفتند ما اشتباه کردیم که سفارت را اشغال کردیم و در نتیجه حلقه کیان و حلقه سلام و چپ های جوان تشکیل شد؛ این جریان در لایه های مختلف نظام نفوذ و در دهه دوم تئوری خود را در حوزه و دانشگاه پیاده و رسانه سازی و کادرسازی کردند.

 

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان افزود: اولین اقدام آنها ۱۸ تیر بود که سه روزه جمع شد؛ ۱۰ سال بعد خود را احیا کردند و خواستند انقلاب را زمین بزنند؛ با اظهاراتی نظیر «ما نمی توانیم انقلاب را ادامه دهیم»، «نهضت حسین بن علی قدیمی شده» و «علیه خدا هم می شود قیام کرد» زمینه را آماده کردند.

 

وی بهانه «تقلب» را محور سناریوی فتنه 88 دانست و گفت: اگر در هر کشوری با حجم توطئه کمتر از فتنه 88 اِعمال می‌شد در فاصله چند روز آن کشور از دست می‌رفت؛ همین که جریان مخالف ما به دروغ بزرگی مثل تقلب متوسل شد سند حقانیت ما است؛ کشته سازی ها و تجمعات با دروغ‌های مختلف و بعد حضور در مراسم عاشورا و اهانت به مقدسات، مردم را برانگیخت و فتنه در نطفه خفه شد.

 

 

ارسال نظر


captcha