مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

دوگانه علم و جهاد عامل حل مشکلات است/ بسیاری از موانع به علت وجود افرادی است که منافع آنها به خطر می‌افتد

کیخا گفت: اگر علم و دانش و روحیه جهادی یعنی علم و جهاد در کنار هم قرار گیرند آیه قرآن تفسیر شده که سرنوشت هیچ قومی جز به دست آن قوم عوض نمی‌شود؛ در این صورت می‌توان به تغییر شرایط کشور و تبدیل تهدید به فرصت امیدوار بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در آیین اختتامیه دوره مدیریت عالی کسب و کار(DBA) که به همت بسیج دانشجویی استان برگزار شد گفت: بسیاری از موانع به علت وجود افرادی است که منافع آنها به خطر می‌افتد.

 

وی از دو عامل مهم در حل مشکلات نام برد و عنوان کرد: اگر علم و دانش و روحیه جهادی یعنی علم و جهاد در کنار هم قرار گیرند آیه قرآن تفسیر شده که سرنوشت هیچ قومی جز به دست آن قوم عوض نمی‌شود؛ در این صورت می‌توان به تغییر شرایط کشور و تبدیل تهدید به فرصت امیدوار بود.

 

کیخا خطاب به دانش‌آموختگان اولین دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA) اظهار داشت: از این دانش کسب شده باید به سمت حل مسائل استان برویم؛ در این مسیر، گام اول مسئله شناسی، دوم یافتن راه حل، سوم گفتمان سازی، چهارم مطالبه‌گری و پنجم عملیات است.

 

وی با اشاره به سختی های برگزاری این دوره بیان کرد: ما در این راه انواع بی احترامی ها را تحمل کردیم اما نتیجه آن را دیدیم و معتقدیم باید برای یک‌کار خوب هزینه داد. هیچ نگاه منفعت طلبانه ای به دوره نداشتیم و حتی یک تومان به بسیج دانشجویی کمک نشده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ادامه داد: اگر قرار باشد اتفاقی در استان بیفتد این‌جنس کارها باید حمایت شود.

ارسال نظر


captcha