عضو قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی قم؛

گناه نابخشودنی فتنه گران امیدوار کردن دشمنان این نظام برای نفوذ و اثرگذاری بر راه انقلاب اسلامی ایران بود که هیچگاه قابل بخشش نمیباشد

ظهر امروز علی تقوی دانشجوی بسیجی دانشگاه قم و عضو قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی قم پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر سخنرانی ایراد نمود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: ظهر امروز علی تقوی دانشجوی بسیجی دانشگاه قم و عضو قرارگاه شهید زین الدین بسیج دانشجویی قم پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر سخنرانی ایراد نمود. متن این سخنرانی به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 
وَاتَّقُوا فِتْنَةً لَا تُصِیبَنَّ الَّذِینَ ظَلَمُوا مِنْکُمْ خَاصَّةً ۖ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدِیدُ الْعِقَابِ
 و بترسید از بلایی که چون آید تنها مخصوص ستمکاران شما نباشد (بلکه ظالمان و مظلومان همه را فرا گیرد) و بدانید که عقاب خدا بسیار سخت است.
 
آیه 25 سوره انفال
 
۹دی سالروز بزرگی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.یادآور روزهای دردناکی بود که فتنه گران با همسویی دشمنان این مرزوبوم ،برای ملت ایران پدید آوردند.
افرادی که با وجود سابقه طولانی در مقام ها و مسندهای گوناگون؛حرص و طمع بی حد آنان سبب شد دنیای فانی را بر سعادت جاوید رجحان دهند و با جداشدن از مسیر ولایت، زنجیر خواری و ذلت دشمنان بی هویت این نظام را بر گردن آویزند.
در آن روزها که مردم غرق در شادی و غرور  افتخار آفرینی خود و نظام خود بودند،عده ای فریفته و یاغی صفت، دست در دست دشمنان این نظام برای رسیدن به مطامع پست و بی ارزش خود سعی داشتند شیرینی این حماسه ی بزرگ را در کام ملت ایران تلخ گردانند.
سران فتنه با همراهی دشمنان قسم خورده ی مردم ایران، از هیچ کوششی در جهت ضربه زدن به این نظام از قبیل کشتارهای کور،تخریب اموال عمومی و دهها مورد دیگر و مهمتر از همه امیدوار کردن دشمنان این نظام دریغ نکردند.
دشمنانی که با آن همه خباثت خود ، از حماسه ی پرشکوه مردم ایران در آن سال به ستوه آمده بودند و دست عجز و درماندگی به طرف نظام ما دراز کرده بودند ، با ننگ فتنه ی فتنه گران به دشمنی خود امیدوارتر شدند و با همسویی با فتنه گران در صدد براندازی نظام مردمی ایران برآمدند.
سران فتنه درآن زمان بازدن حرفهایی دوپهلو که غبار فضا را بیشتر میکرد به دشمنان میدان دادند که از تمامی طرق بر ضد ملت ایران بتازند و نهایت سعی خود را هم به کارگرفتند.آنان با جدا شدن از مسیر ولایت و پیوستن به جرگه دشمنان این نظام می خواستند حقایق این انقلاب تحریف و به دست فراموشی سپرده شود.فتنه گران با ایجاد تردید و شک در اذهان مردم نسبت به ارکان و مراکز مهم نظام مانند شورای نگهبان بر این قصد بودند که اعتماد مردم را از ریشه به نظام خود سست کنند تا از این طریق بتوانند زودتر به مقصود خود دست یابند. آنان با ایجاد تفرقه و شکاف بین قشرها و آحاد مختلف جامعه سعی براین داشتند که کشور را دچار هرج و مرج گردانند و با سوار شدن براین موج زودتر به خیالات خام خود دست یابند.
گناه نابخشودنی فتنه گران امیدوار کردن دشمنان این نظام برای نفوذ و اثرگذاری بر راه انقلاب اسلامی ایران بود که هیچگاه قابل بخشش نمیباشد. 
برخی خواص بی بصیرت در آن روزها با مشاهده هنجارشکنی سران فتنه مانند شعار ضدنظام اسلامی ایران و شعارهای تفرقه انگیز و اهانت به مقدسات دینی همچنان راه سکوت و بی تفاوتی در برابر فتنه را درپیش گرفتند و خود را در گناه آن خبیثان روسیاه شریک کردند.در این مواقع انتظار از خواص مشخص کردن مرز خود با دشمنان میباشد که متاسفانه عده ای از آنان اینگونه عمل نکردند و اتش فتنه را برای ماهها طولانی تر کردند. 
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این باره فرمودند:
سال ۸۸ خسارتی که فتنه گران به کشور وارد کردند و اجازه ندادند که ملت طعم آرا ۴۰ میلیونی خود را بچشد،دلیل اصلی آن بی توجهی و تخلف از قانون بود.
اما میخواهیم بدانیم چه شد که سران فتنه از قانون تخلف کردند؟
جهل از تاریخ می تواند خود پاسخ این پرسش ما باشد.سران فتنه با غفلت از تاریخ گذشتگان و تن دادن به شهوت پست و مقام؛چشم خود را بر روی حقایق و تاریخ بستند و با همین جهل و غفلت از خدا طوق حقارت را برای همیشه بر گردن خود آویختند.
آنان فراموش کردند که عمرسعد ها با فتنه ودشمنی کردن در برابر ولایت نه تنها از ثمرات پست و مقام های وعده داده شده نخوردند،بلکه با خفت و خواری دنیای خود را ترک گفتند.
فتنه گران فراموش کرده بودند که ایران کوفه نیست و تفاوت دارد.انان غافل از این بودند که مردم ایران ولی امر خویش و نظام خود را تنها نمیگذارند و با تمام وجود علیه بدخواهان نظام خود میجنگند.اری فتنه گران جاهل بودند و خداوند مهر جهل را بر پیشانی آنان نهاد تا برای همیشه رسوا و بی آبرو باشند.
ما   دانشجویان بسیجی ۹دی را سالروز میعاد مردم با مقام عظمی ولایت  و نظام خود میدانیم  و با شهدای و امام شهدا و مقام معظم رهبری در این روز پیمان میبندیم که تاآخرین قطره خون خود در راه تعالی و حفظ این نظام ارزشمند ازپای نخواهیم نشست و به دشمنان قسم خورده این نظام و خودباختگان داخلی نیز میگوییم که فرجام جدا شدن از مسیر ولایت و دلخوش کردن به وعدهای دشمن و شهوت پست و مقام و....چیزی جز سرنوشت یزیدیان، عمرسعدها و فتنه گران نخواهد بود و نیک میدانیم که عاقبت ازآن پرهیزگاران خواهد بود.
 
 
---
---

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار