دیدار فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با خانواده نیروهای وظیفه

به منظور تکریم و پاسداشت مقام والای نیروهای وظیفه و دیدار با خانواده های آنان ، طی برنامه ریزی های صورت گرفته ، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با خانواده نیرو وظیفه های دیدار و گفتگو خواهند نمود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به منظور تکریم و پاسداشت مقام والای نیروهای وظیفه و دیدار با خانواده های آنان ، طی برنامه ریزی های صورت گرفته ، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با خانواده نیرو وظیفه های دیدار و گفتگو خواهند نمود.

بی شک نیرو های وظیفه یکی از ارکان اصلی نیروهای نظامی بوده و در راستای تکریم از این قشر تاثیرگذار می بایست تلاش نمود تا در مدت حضور در نیروهای مسلح ، خاطره ای خوش از محل خود خدمت داشته و پس از اتمام دوران مقدس خدمت سربازی نیز به عنوان نیروهای انقلابی و متدین بتوانند با فراگیری مهارت و آموزش های لازم به جامعه و مردم خدمت نمایند.

لذا در همین راستا ، به منظور تکریم و پاسداشت مقام والای نیروهای وظیفه و دیدار با خانواده های آنان ، طی برنامه ریزی های صورت گرفته ، مهندس محمد امین بخشیان فرمانده محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با خانواده نیرو وظیفه مهدی علیمحمدی در فضایی گرم و صمیمی دیدار و گفتگو نمودند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار