یادداشت دانشجویی؛

مجموعه بیدار و هوشیار دادگستری استان شمشیر کشیده مردم در جنگ های پیش رو است/ تاریخ انقضای مسئولانی که صرفاً تماشاچی هستند!!

باید اذعان کنیم که تا قبل از مزارعی این استان میدان تاخت و تاز کسانی بود که زوایای پلیدیها٬ دزدی ها٬ حق خوریها و ناهنجاری اقتصادی و سیاسی شان که تا حدودی مشخص بود٬ همگی را برملا ساخت. او بی ادعا و کم توقع کار میکند در شرایط حساس و خطیر جامعه از مسولیت خود دفاع می کند نا ملایمات را به جان و دل میخرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : بدانیم جهاد در عرصه قانون و قضا و حی و حاضر بودن در میدان عمل، منتظر دستور مافوق نیست، به این معنی که وقتی بعضی از دستگاهای اداری، اصل و فرع را تشخیص نمیدهند نباید افسران جنگ نرم منتظر بمانند تا مقام معظم رهبری مرتباً تذکر دهد و ورود نماید امیرالمومنین(ع) آن ستیغ بلند دادگری و تیغه اخته در مقابل تکاثر طلبان، چه خوب درباره ی مالک اشتر فرمودند «من اگر چیزی را به او نگویم و از خود تصمیم بگیرد ٬ همان تصمیمی را میگیرد که من میخواهم .


در حال حاضر و زمان علی ما،  در پاره ای از حوادث بعضی از خواص سکوت می کنند و تو انقدر خاموش مینشینی و سکوت میکنی تا امام تو به صحنه بیاید و از کوتاهی تو گلایه کند.


اکنون که در شرایط فعلی بد اقتصادی جامعه و اینکه مبارزه ای فراگیر در همه جای کشور در جهت مقابله با زر اندوزانی که یک شبه ره صد ساله را پیمودند مواجهیم و دستگاه مقتدر قوه قضاییه، زالو صفتان و لاشه خواران کفتار صفت را که همچون پیله به گرد کرم وجودی خود می لولند را یکی پس از دیگری در انظار و افکار عمومی به سزای اعمال خبیث خود میرساند.

نگارنده این سطور به یاد سخن مقام معظم رهبری افتادم که فرمودند:« من شمشیر را کشیده ام٬مشغولیم از چپ و راست داریم میزنیم منتها نوع شمشیر امروز و نوع میدان امروز با نوع میدان ان سالهای اول متفاوت است‌. ما در جنگ نرم هستیم و در جنگ سیاسی و اقتصادی٬ فکرها و اراده ها دارند با هم میجنگند امروز ما خیلی احتیاج داریم به ابزارهای موثر و تاثیرگذار ٬« ما در شرایط بدر و خیبریم» حال این آتش به اختیار در قرار گاه بدریون که همان فرماندهان علی زمان هستند معانی مهم و دقیق تری در مبارزی با مفسدان اقتصادی پیدا کرده است.


یکی از آن فرماندهان شجاع میدان عمل در مبارزی با مفسدان کجرو و خون آشام، مجموعه بیدار و هوشیار دادگستری استان در راس آن  حجت السلام والمسلمین حاج آقای مزارعی نستوه است. او به مثابه شمشیر کشیده ای است که از چپ و راست یکه و تنها می زند و می تازد، و در این میدان مبارزه حق علیه باطل چه مسئولین رده بالای محترمی داریم که صرفاً تماشاگران خوب این صحنه ها هستند و بس. و تاریخ انقضایشان محدود به همان چند صباحی است که کت و شلوارشان را اتو و سمتشان را بالای کرسی مسئولیت شان آویزان میکنند و به قاب رنگین می گیرند.


مزارعی اکنون در افکار عمومی جامعه استانی ما نماد قهرمانی است بی بدیل که تاریخ مصرف آن برای همیشه و همه زمانها و نسل های آینده خواهد بود. او در رسیدگی به امور و حق مردم و بیت المال در یک مسیر حق گرا و باطل ستیز همراه و همگام با معاونین همکاران قضایی خویش با دقت نظر در باز گرداندن بیت المال از صاحبان زر زور و تزویر یکه تاز صحنه هستند و همچنان بارقه امید را در استان جانی دوباره بخشیده است.

و باید اذعان کنیم که تا قبل از ایشان این استان میدان تاخت و تاز کسانی بود که زوایای پلیدیها٬ دزدی ها٬ حق خوریها و ناهنجاری اقتصادی و سیاسی شان که تا حدودی مشخص بود٬ همگی را برملا ساخت. او بی ادعا و کم توقع کار میکند در شرایط حساس و خطیر جامعه از مسولیت خود دفاع می کند نا ملایمات را به جان و دل میخرد.


حجت السلام مزارعی بدلیل افشای ماهیت مفسدان اقتصادی و دانه درشت های استان که نماد فرهنگ چپا‌ول و غارت در این استان شده ٬ در روز روشن به رگبار بسته میشود و چه زیبا فرمودند که من در دفاع از شریعت ناب محمدی و حق و حقوق مردم و بیت المال «عمامه خود را کفن نموده و تا مبارزه نهایی کوتاه نخواهم امد.


بسی واضح است چنانچه غفلت بعضی از خودیها و مسئولین رده بالای استانی از ماهیت  پلید آن مفسدان دانه درشت پرده بر می داشت و عملکرد نامیمون و بی فرجام آنها بر زبان قلم جاری و ساری میشد، شاید اکنون شاهد اینهمه چپاولها و غارتهای هنگفت نبودیم که در جای خود عین غفلت و فریب خوردگی است.


مگر دفاع از مکتب و میهن و جلو گیری از بی عدالتی و نا راستی آن هم به امر ولی فقیه و حجت الهی عمل به تکلیف شرعی نیست؟


آقایان مسئول٬ نمایندگان محترم مجلس، استاندار فهیم استان، فرمانداران و بخشداران عزیز به یقین بدانید که افکار عمومی میداند که؛ بدون شک نقطه سیاه و تلخ این استان با روند قومی و قبیله ای و سیاسی بازی کاذبی که حکم فرماست و پیش می رود این چنین حکایتهای تلخ همچنان قابل تکرار است و این حوادث تلخ یا در جلو چشمان شما سهوا و یا توسط برخی از مدیران شما عمداً بروز و ظهور نموده و احتمالاً در آینده نیز قابل تکرار خواهد بود٬ پس باید مرز بین اینکه او که هست و چه میکند و کجا می رود و اینکه ما چه می گوییم و چه می کنیم و در کدام راهیم٬ تکلیف مان مشخص شود.

 

حال اینجانب به عنوان یک دانشجو که دغدغه ترس و پیشرفت استان و مردم عزیزم و سرزمینم که با خون آلاله های سرخ، در دفاع از شرف و ناموس میهنم که وجودشان اماج سرب های داغ و تفتیده شدند و هنوز تکه پاره استخوانهایشان تنها هدیه ایست گرانبها، که پس از سالیان سال تحویل دستان پینه بسته مادرانشان میشود تا آمال و آرزویشان که همانا حفظ امنیت جانی و مالی و و عدم دغدغه فکری و اقتصادی من و شما باشد محقق شود.

نه اینکه در روز روشن و با دله دزدان چراغ به دست و با زد و بندهای سیاسی حقوق عامه این مردم و استان محروم به اشخاص خاص که خودشان را تافته جدا بافته دانستند تعلق گیرد.

  اینجانب در دفاع از طلائیه دار عرصه قانون و قضای استان حاج آقای مزارعی و مجموعه معاونین و همکارانشان در بازرسی کل استان، بسیج دانشجویی به نمایندگی از جامعه دانشجویی در دفاع از ایده و آمال مردم سرزمین عزیزم و حقوق از دست رفته مردم منطقه ام امامزادگان عالی مقام حضرتین بی بی خاتونین سپاس گذار از زحمات و اقدامات مدیرکل محترم دادگستری استان و مجموعه همکارانش خواهیم بود.
 

سامان ترآویده دانشجویی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار