طی نامه ای؛

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز از آیت الله دژکام جهت بازدید از مناطق محروم شیراز دعوت کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز طی نامه ای از حضرت آیت الله دژکام برای حضور بین دانشجویان و بازدید از مناطق محروم و کارتن خواب ها همراه با آنها دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز طی نامه ای از حضرت آیت الله دژکام برای حضور بین دانشجویان و بازدید از مناطق محروم و کارتن خواب ها همراه با آنها دعوت کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 امام جمعه محترم شهر شیراز

 حضرت آیت الله دکتر دژکام

با سلام و احترام

همانگونه که حضرتعالی مستحضرید، یکی از مشکلات عدیده و چندین ساله شهر شیراز پدیده کارتن خوابی و وجود افراد بی سرپناه در سطح شهر و عدم سازماندهی و وجود برنامه ریزی خاصی برای آن هاست.

همانطور که در رسانه ها هم مطرح شد، دانشجویان دانشگاه شیراز بر حسب وظیفه، برخود واجب دانسته مطالبه این قشر از مردم را به گوش مسئولین رسانده و تا حل مشکل آن ها پیگیر این موضوع باشد.

در همین راستا دانشجویان دانشگاه شیراز به همراه مسئولین استانی و شهری هر شب به چند منطقه محروم شیراز سر زده و عملکرد مسئولین را ارزیابی و آن را به سمع و نظر مردم می‌رسانند.

با توجه به شناخت روحیه جهادی و دغدغه شما نسبت به مسائل شهری بدین وسیله از شما بعنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر جهت شرکت در بازدید دانشجویان از کارتن خواب ها و مناطق محروم دعوت به عمل می آید.

قطعا حضور شما در آن جمع موجب دلگرمی و پیگیری بیش از پیش خواهد شد. باشد که امکانات حداقلی رفاهی برای کارتن خواب ها در این زمستان سرد مهیا گردد. چرا که کارتن خواب ها هم انسانند...

باتشکر
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز

ارسال نظر


captcha