با حضور روسای دانشگاه های استان؛

قرارگاه شهید علم الهدی راهیان نور دانشجویی استان سمنان تشکیل جلسه داد.

قرارگاه شهید علم الهدی اردوهای راهیان نور سال 1397 استان سمنان با حضور دکتر نصیری ریاست دانشگاه سمنان ، سرهنگ خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ، بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از روسای دانشگاه های سراسر استان سمنان تشکیل جلسه داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / قرارگاه شهید علم الهدی اردوهای راهیان نور دانشجویی سال 1397 استان سمنان با حضور دکتر نصیری ریاست دانشگاه سمنان ، سرهنگ خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ، بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از روسای دانشگاه های سراسر استان سمنان تشکیل جلسه داد.

در این دیدار که به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار شد ، حجج الاسلام کوهساری مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد استان سمنان ، ذوالفقاری مسئول نهاد نمایندکی رهبری در دانشگاه سمنان ، فضلیان مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه دامغان و مقری مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان سمنان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه دکتر نصیری رئیس دانشگاه سمنان که ریاست قرارگاه شهید علم الهدی و این جلسه را نیز به عهده داشت با تبیین هدف برگزاری اردوهای معنوی راهیان نور ، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را برای نسل امروز بسیار مهم و ضروری عنوان کرد و افزود : با توجه به عدم حضور و درک کافی نسل کنونی از دوران هشت ساله جنگ تحمیلی، برگزاری اردوهای سرشار از معنویت راهیان نور ، امروز یکی از مهم ترین فعالیت هایی است که در زمینه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس می توان انجام داد.

وی همچنین در ادامه افزود : این حرکت گسترده و عظیم ، کمترین کاری است که میتوان در مقابل مجاهدت و جان فشانی های شهدا و همچنین فداکاری های خانواده های آنان انجام داد.

در ادامه این دیدار سرهنگ خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان با توصیف مجاهدت و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان ، اردهای راهیان نور را برای نسل جوان  بسیار مهم و تاثیرگذار عنوان کرد و افزود : اردوهای زیارتی و معنوی راهیان نور ، به واسطه ارتباط معنوی گسترده با شهدا ، تاثیرات شگرفت و عظیمی را در جامعه و به خصوص نسل جوان می گذارد.

وی همچنین در ادامه  از آمادگی کامل خود و مجموعه سپاه استان سمنان به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائرین شهدا من جمله استفاده از ظرفیت های گسترده شرکت جوان سیر ایثار ، خبر داد.

در بخش دیگر این دیدار علیزاده مسئول شرکت جوان سیر ایثار از آمادگی کامل مجموعه خود برای همکاری در این مقوله و همچنین ارائه هرچه تمام تر و با کیفیت تر خدمات همچون سالیان گذشته به زائرین خبر داد.

در پایان این دیدار مهندس بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ، دکتر خالصی دوست ریاست دانشگاه های آزاد استان سمنان ، دکتر کریم رئیس دانشگاه فرهنگیان سمنان ، مهندس هفتنی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهرستان سمنان و سایر معاونین دانشگاه های سراسر استان سمنان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار