کیخا مطرح کرد؛

عَلَم مبارزه با باطل 40 سال به دست ما ایرانی‌ها است/ نباید سخن ولی را مصادره به مطلوب کنیم

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: عَلَم دعوای حق و باطل 40 سال به دست ما ایرانی‌ها است اما امروز خود شیطان وسط میدان آمده و جنگ را مدیریت و شبهه افکنی می‌کند و لحظه ای غفلت، ما را به جبهه باطل می‌کشاند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در مراسم عزاداری هیئت بیت‌العباس زاهدان گفت: دوقطبی‌های فراونی در دنیا بوجود آمده که باید واقعیت آنها را مورد بررسی قرار داد.

 

وی ادامه داد: چپ و راست، دموکرات و جمهوری‌خواه و اصلاح‌طلبی و اصولگرایی دوقطبی‌هایی هستند که گاهی بازیچه می‌شوند اما یک دوگانه یعنی دوگانه حق و باطل از روز اول و از لحظه قسم خوردن شیطان شکل گرفت.

 

کیخا اولین نبرد حق و باطل بعد از رانده شدن شیطان را نبرد هابیل و قابیل دانست و عنوان کرد: پس از آن نیز مدام تکرار شد و تمام پیامبران و ائمه برای این آمدند که انسان ها را به خوبی‌ها هدایت کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه جبهه بی‌طرف به لحاظ عقلی و کلامی غیرممکن است اظهار داشت: آیه 257 سوره بقره به این نکته اشاره دارد که جبهه سومی وجود ندارد؛ کسانی که مدام فریاد می‌زنند این دعواها را تمام کنید اگر مسلمان باشند باید در دین‌شان تحقیق کنند والا باید در مسلمانی‌شان شک کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تشخیص حق و باطل کار دشواری است گفت: کار فتنه، غبارآلود کردن فضا و آمیختن حق و باطل است اما همانطور که عمار و ابوذر تشخیص دادند امروز نیز می‌توان حق و باطل را تشخیص داد؛ اگر سخن ولی را مصادره به مطلوب نکنیم، تشخیص حق و باطل کار آسانی است.

 

وی افزود: عَلَم دعوای حق و باطل 40 سال به دست ما ایرانی‌ها است اما امروز خود شیطان وسط میدان آمده و جنگ را مدیریت و شبهه افکنی می‌کند و لحظه ای غفلت، ما را به جبهه باطل می‌کشاند.

ارسال نظر


captcha