به همت بسیج دانشجویی علوم پزشکی شهید بهشتی؛

دوازدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور ۱۱ اردیبهشت برگزار می‌شود

دوازدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور، با شعار «دانشجوی خلاق، کلید توسعه سلامت»، ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ به همت بسیج دانشجویی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به گزارش دبیرخانه همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور دوازدهمین دوره این همایش، با شعار «دانشجوی خلاق، کلید توسعه سلامت» در پنچ محور اصلی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، مهندسی بهداشت محیط، ارگونومی و سلامت در بلایا، و اپیدمیولوژی در روز چهارشنه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.


در دوازدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته‌های حوزه بهداشت (بهداشت حرفه ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی، آموزش بهداشت و.) مطرح خواهد شد؛ و همچنین در کنار مقالات علمی (سخنرانی و پوستر)، شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناوری فعال در زمینه علوم بهداشتی در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمدی‌ها و قابلیت‌های خود را خواهند داشت.

هیئت رئیسه همایش، در راستای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن دوازدهمین دوره‌ این همایش از کلیه متخصصان، صاحبنظران، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناوری دعوت بعمل می‌آورند، تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته‌های حوزه بهداشت در کشور تاثیر گزار باشند.

در همایش یازدهمین دوره این همایش که در ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار شد، تعداد ۸۲۱ مقاله از ۳۳ استان کشور به همایش ارسال شد و در مجموع ۶۶۰ نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت داشتند.

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته‌های بهداشت، داوری و در نهایت به صورت پوستر یا سخنرانی ارائه می‌شود.

گفتنی است که مهلت اولیه دریافت مقالات این همایش، ۲۰ اسفند ۹۷ به پایان می‌رسد.

گواهی این همایش توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر خواهد شد؛ و دارای امتیاز باز آموزی میباشد. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور به نشانی http://ihsc.bsbmu.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار