بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور؛

انقلاب اسلامی علی الرغم توطئه ها و فشارهای دشمنان و بدخواهان خارجی و داخلی وارد چهل سالگی شد

چهل سال است که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش می کند که ملت ایران را از حرکت باز دارد اما ملت ایران در سایه فرهنگ‌فاطمی در برابر دشمنان انقلاب خویش را چهل ساله کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :انقلاب اسلامی علی الرغم  توطئه ها و فشارهای دشمنان و بدخواهان خارجی و داخلی   وارد چهل سالگی شد  و دهه فجر امسال که مقارن است با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و دهه فاطمیه می توان گفت که انقلاب از مبارزات حضرت زهرا (س) و نهضت حسینی الهام و درس گرفته است و این از عوامل مهم  و تاثیر گذار در ماندگاری انقلاب اسلامی است.

 

دشمنان قسم خورده نظام در طول چهل سال از انقلاب با بکار گرفتن جنگ اقتصادی و تشدید تحریم ها، بدبین کردن مردم نسبت انقلاب و ... همواره در حال مبارزه با جمهوری اسلامی هستند که با عنایت الهی و اتحاد و همدلی مردم تمام نقشه های آنان نقش بر آب شده  و شکست خورده اند‌.

 

چهل سال است که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا تلاش می کند که ملت ایران را از حرکت باز دارد اما ملت ایران  در سایه فرهنگ‌فاطمی و نهضت حسینی و تبعیت از ولی فقیه خویش از موانع عبور و با صبر و استقامت در برابر دشمنان انقلاب خویش را چهل ساله کردند و در روز ۲۲ بهمن با حضور در صحنه اتحاد و یکپارچگی خود را به رخ جهانیان کشیده و چهل سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار