در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان شد:

انقلابمان دیگر نهال نوپایی نیست،ریشه دوانده،ساقه تنومند کرده شاخ و برگ گرفته و به ثمر نشسته است.

دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب بیانیه ای صادر نمود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب بیانیه ای صادر نمود. متن این بیانیه به این شرح می باشد:

بسمه تعالی

22بهمن یادمان حماسه های دلیرانه،ظلم ناپذیری و ایستادگی در مقابل استبداد و استعمار و خفقانی ست که سلطنت طلبان براین سرزمین روا داشتند ومتاسفانه کج اندیشان فراموش کار غرب زده تلاش دارند وجهه ی بزک کرده آن دوران ننگین را نشانمان دهند،
تلاش میکنند شیرینی چهل سالگی انقلابمان را در مذاقمان تلخ کنند،از هیچ تلاش داخلی و خارجی هم فرو گذار نمیکنندودست از دشمنی ودسیسه برنمی دارند.
اما امروز پیام ما به جهانیان این است که میراث خمینی کبیر به دست جوانان نسل چهارم انقلاب رسیده که قدرتمند تر و استوار تر و به کوری چشم دشمنان این دیار با بصیرت و هوشیاری مضاعف پای کار این انقلاب اند و هراسی ندارند و چشم به وعده های پوچ اروپا و امریکای غیر قابل اعتماد ندارند.رویش های انقلاب اسلامی ؛هرگز نخواهند گذاشت خون رجایی ها، چمران ها،زین الدین ها،تهرانی مقدم ها و حججی ها پایمال شود.

22بهمن روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام،روز بیعت با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام بر مقام شامخ شهدا و همه ایثارگرانی ست که در پیروزی انقلاب و حفظ ارزش ها وآرمان ها دستاورد های آن مشارکت داشته اند.
انقلاب اسلامی با رهبری امام خامنه ای"دام ظله العالی" و همراهی امت مومن انقلابی ایثار گر و عدالت خواه و از خود گذشته بیش از پیش به اهداف والا و چشم انداز ترسیم شده نزدیک است.
انقلابمان دیگر نهال نوپایی نیست،ریشه دوانده،ساقه تنومند کرده شاخ و برگ گرفته و به ثمر نشسته است.
اکنون بیداری ملت های مسلمان و غیرمسلمان وجوانان غرب حاصل ایستادگی و عظمت ملت ایران در مقابله با استعمار است که تمام قد قاعده نفی سبیل را اجراکرده و می توانندبا الهام گرفتن از انقلاب اسلامی شاهد تحولات عظیم و چشمگیری در کشور خود باشند و خود را از زیر سلطه ی استعمار جهانی«نه قدرت جهانی»رها سازند و حقیقتا انقلاب اسلامی از مرز های این سرزمین عبور کرده و سرمشق هر آزاده ای درجهان است.
استمرار اهداف و آرمان های والای حضرت امام در سایه تبعیت جدی از رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری رشد و تعالی همه جانبه را موجب گشته و با فضل الهی نه تنها متضمن حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی است؛که به سرعت زمینه را برای حکومت واحد جهانی حضرت ولیعصر.عج. فراهم میکند.«ان شاءالله»
به فرموده مقام معظم رهبری:« در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و 22بهمن به میان می آید همه اختلاف ها رنگ میبازد و در کنار هم به میدان می آیند.»
به میدان می آییم و مرگ بر آمریکایی که مرگ بر ترامپ و بولتون و پمپئو ست سر میدهیم و تا زمانی که بنای آمریکا بر دخالت و خباثت و رذالت است این شعار از دهانمان نخواهد افتاد.

:fist:
درست است از سوءمدیریت برخی مسئولین گله مندیم و ناراحتی ها و توقعاتی داریم لکن هیچ مسئله ای هرگز موجب نشده و نمیشود که از پشتیبانی همه جانبه آرمانها و اهداف امام و انقلاب و نظام رویگردان شویم ،راه را طی میکنیم و به یاری خدا به قله میرسیم.
از دشمن نمی هراسیم بلکه از انحراف از صراط مستقیم میترسیم چون ایمان داریم اگر درست عمل کنیم به یاری پروردگار حتما پیروزیم."ان معی ربی"

:v:

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار