شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه صادر نمود؛

دشمنان تلاش دارند دستاوردهای انقلاب اسلامی مردم ایران را کوچک جلوه دهند

دشمنان تلاش دارند دستاوردهای انقلاب اسلامی مردم ایران را کوچک جلوه دهند اما واقعیت کنونی این است که مردم این آب و خاک در تمام معادلات منطقه ای و جهانی حرف نخست یا اثرگذار را می زنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : بیانیه شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت 22 بهمن ماه به شرح ذیل است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد و سپاس خدایی را که ملت ایران را در راه استوار و احیاگرانه خود، یاری نمود تااکنون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اش را با سرافرازی و اقتدار جشن بگیرد. انقلابی که ابرقدرت ها و شیاطین جهان تلاش داشتند تا همان روزهای نخست با کودتا، ترور، جنگ و فشار های سیاسی و اقتصادی، آنرا به زانو در آورند ، اما اکنون در چهلمین سال عمر پربرکت خود، چراغ راهی برای  بیداری اسلامی و ملت های آزادی خواه و ستمدیده سراسر جهان  شده است.

باید یاد کرد از روزگاری که ایرانی نگران دین و فرهنگ و اقتصاد خود بود و روزگار سخت و سیاه پهلوی را می گذراند. دورانی که شاهنشاه عاری از مهر ایران، نه حرمت دین نگه می داشت و نه احترام وطن را. یکسره مردم را به زور و ظلم، سرکوب می کرد و اربابان خود را در رسیدن به اهدافشان و غارت کشور، یاری می نمود. به هیچ انگاشته شدن شاه در سفر رؤسای آمریکا و شوری و انگلیس به ایران در نشست تهران، همداستانی شاه با آمریکا و انگلیس در اسقاط دولت ملی مصدق، کشتار دانشجویان دانشگاه تهران در16 آذر به خاطر اعتراض آنها به سفر نیکسون و از سرگیری روابط با انگلیس، شرکت دادن هواپیماهای کشور برای کوبیدن ویتنام توسط آمریکا، به کشتن دادن صدها ایرانی در جنگ نامربوط ظفار، معامله با انگلیس و جدا نمودن بحرین از ایران، دخالت در درگیریهای داخلی مراکش، اردن، کمکهای بلاعوض به پاکستان و ...، غارت و قاچاق پارسه و پاسارگاد و میراث فرهنگی کشور به آمریکا و اروپا، ترانزیت تریاک و هروئین توسط دربار و ... تنها قسمتهایی از اقدامات بی برنامه و جنایات شاه پهلوی، در شرایطی است که مردم ایران با مشکلات عدیده دست به گریبانند.

دشمنان تلاش  دارند دستاورد های انقلاب اسلامی مردم ایران را  کوچک جلوه دهند اما واقعیت کنونی این است که مردم این آب و خاک در تمام معادلات منطقه ای و جهانی حرف نخست یا اثرگذار را می زنند. انقلاب اسلامی ایران اکنون به ۴۰ سالگی خود رسیده است و دوران بعثت خود را آغاز نموده و با نگاه به قله های بعدی قدم برمی دارد و خرسند است که تمام امور مملکت خویش را در اختیار دارد و صاحب نیک و بد کارخویش است و دست اجانب از سرزمینش را کوتاه نموده و حاکم سرنوشت خود گشته است. سختی ها و دشواری ها را با لطف خداوند و راهنمایی امامین انقلاب  پشت سر گذاشته و با وحدت کلمه مثال زدنی، در حال عبور از سختی ها و گردنه هاست و برای آینده کشور خود، امید و آرزوهای بزرگ در سر دارد. شکافتن اتم و رسیدن به نانو و سر افراشتن در فضا و کسب رتبه های اول تا دهم علوم "های تک" در جهان، در اختیار گرفتن تکنولوژی بومی-نظامی و موشکهای دوربرد و نقطه زن و ... تنها گوشه هایی از دستاوردهای نظام است که در دوران سیاه پهلوی حتی رؤیای دست نایافتنی نیز نبود.

شورای تبیین بسیج دانشجویی  استان کرمانشاه در کنار مردم شهیدپرور و آزاده ایران و جهان، در روز ۲۲ بهمن در راهپیمایی شرکت خواهد کرد تا جهانیان بار دیگر وحدت با شکوه ملت عزیزمان را ببینند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار