بیانیه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی

نگاه مستضعفین عالم به دستان گره کرده مردم انقلابی ایران


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در آستانه ی سالروز چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم 
«والفجر و لیال عشر» 
بار دیگر عطر بهمن و فضای پرشور ایام الله دهه فجر که مصادف شده است با سوگواری بانوی دوعالم فاطمه زهرا (س) و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در کشور پیچیده است .
بهمن ماه ، ماه پیروزی ، سربلندی و ماهی پر از خاطرات تلخ و شیرین است . ماهی است که دلاورمردی ها و رشادت های جوانان پاک باخته و از جان گذشته در راستای حفظ آزادی ، استقلال و رهایی از یوغ استبداد را یادآور می شود . 
امروز پس از گذشت چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی نگاه تمامی مستضعفین و مظلومین عالم به عزم راسخ و دستان گره کرده شما مردم عزیز، ولایت مدار و انقلابی است . دشمن و بالاخص استکبار جهانی با همه نیرنگ ها، چهل سال شکست را تجربه کرده و اینک با سردمداری یک احمق درجه یک تمام توان خود را علیه ملت و انقلاب اسلامی ایران به کارگرفته است .
ما امسال #می_آیم _چون می خواهیم ثابت کنیم پشت در پشت ولایت ایستاده ایم و همچون مادر پهلوشکسته مان زهرای مرضیه(س)، سینه هایمان را در برابر گلوله های داغ سپر می کنیم و نخواهیم گذاشت بار دیگر دستان علی (علیه السلام ) بسته و درکوچه های غربت کشیده شود .
40سال درسایه حفظ و صیانت از ارزش ها و اصول مترقی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و عزت روز افزون ایران اسلامی در عرصه های مختلف بوده ایم و خواهیم بود . همه دستاوردهای ارزشمند و بزرگ را می توان نتیجه مجاهدت ملت غیور و با ایمان ایران، خون شهدا و عنایت حضرت حجت (عج) دانست . 
اکنون در #چهل_سالگی_ انقلاب همه ملت و مسئولین باید  دست در دست هم ، با ایمانی همچون ایمان بهمن 57، نگاهی انقلابی و روحیه جهادی و ضمن وحدت و همبستگی این نظام را به جایگاه اصلی خود برسانند. جایگاهی که آزادی، عدالت و ایمان موج می زند و دیگر اثری از جولان غربگرایان لیبرال و شرق گرایان مارکسیسم  نباشد .
ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان یزد اعلام می داریم ضمن حضور پرشور در مراسم جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22بهمن، همه اقشار مختلف و دلسوزان ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت نموده و آمادگی خودرا جهت خدمت در تمامی عرصه های مورد نیاز کشور اعلام و دست در دست آحاد ملت تحت امامت حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن رقم زده و در پاسداری از آرمان های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهند ورزید و با توکل به خداوند، پرچم این نظام مقدس را به صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله اعظم ارواحنا فداه خواهند سپرد.
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار