متن پیام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان محمودآباددر پی حادثه تروریستی سیستان :

گروهک تروریسی جیش الظلم غاصب جواب سفت و سختی خواهد گرفت !


متن پیام بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان محمودآباد در پی حادثه تروریستی سیستان :
 
بسم رب الشهدا و الصدیقین
"مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا: از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند."(احزاب/۲۳)
بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکردند. خبر تلخ حمله تروریستی به اتوبوس حامل پاسداران امنیت و مدافعان وطن که منجر به شهادت و جراحت ۴۰ تن از عزیزان پاسدار غیور ایران اسلامی، توسط گروهک تروریستی #جیش_الظلم شد، هدفی جز ضربه زدن به اتحاد و همبستگی این ملت شریف نداشته و قلب ملت ایران را در غم و ماتم فرو برد.
تمامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران بدانند که مردم و نیروهای مسلح در کنار یکدیگر بوده از هم جدا نیستند. همانگونه که در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان این مرز و بوم جواب خود را گرفتند، این گروهک تروریسی و غاصب نیز، جواب سفت و سختی خواهد گرفت.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان محمودآباد ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار شهدا، خانواده سبزپوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز ملت شریف ایران؛ این حادثه تروریستی را به شدت محکوم می‌نماید و در راستای حفظ استقلال و امنیت ملی بر حفظ و گسترش توانمندی های دفاعی و موشکی که حاصل خون شهیدان وطن و سالها دسترنج فرزندان این خاک است، تاکید کرده و از هرگونه اقدام که در این مسیر باشد نهایت حمایت را اعلام میدارد.
 
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
 
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان محمودآباد؛
۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷

ارسال نظر


captcha