حبیبی دبیر برگزاری دومین المپیاد ورزشی بسیج دانشجویی استان مازندران خبر داد :

پایان بزرگترین رویداد ورزشی بسیج دانشجویی استان مازندران در سال ۹۷


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

دومین المپیاد ورزشی بسیج دانشجویی مازندران با حضور ۲۰۰ دانشجوی برادر و خواهر دانشگاههای استان مازندران و همچنین با همکاری دانشگاه آزاد ساری، هیات ورزش دانشگاهی و معاونت تربیت بدنی سپاه کربلا ‏برگزار شد .

در این دوره از المپیاد آقایان در ۶ آیتم ورزشی دارت، تیراندازی، دو و میدانی، تیرو کمان، شبیه سازی تیراندازی و آمادگی جسمانی و خانم‌ها در پنج رشته ورزشی با هم به رقابت پرداختند .
ایجاد فضایی پر نشاط و سالم در دانشگاه‌های استان، تقویت اخلاق، رفتار و منش پهلوانی به علاوه تقویت روحیه تعاون و انجام کار گروهی را سه هدف مهم از اجرای مسابقات المپیاد ورزشی به گفته ساداتی کرمی مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران بوده است.
در این دوره، به منظور تقویت روحیه تعاون و ارتقاء کار گروهی هیچگونه رقابت در قالب مسابقات انفرادی برگزار نشده و همه شرکت کنندگان در قالب تیمی حضور پیدا کردند.
 
در پایان این مسابقات از برترین های رشته های شرکت کننده با اهدای جوایز و تقدیم لوح تقدیر تجلیل به عمل آمده است . 
 
 
■ اسامی ممتازین و قهرمانان این دوره به شرح ذیل میباشد :
 
●●● در رشته های تیمی دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخش برادران با کسب بیشترین امتیاز رتبه اول و گروه جهادی شهرستان ساری  رتبه دوم و دانشگاه مازندران در جایگاه سوم قرار گرفتند
 
●در رشته سیمولاتور با سلاح کلاش نفر اول سعید نوری شیرازی از دانشگاه آزاد نور نفر دوم محمد مهدی دژکام از دانشگاه مازندران نفر سوم امیر حسین اولاری از گروه جهادی ساری
 
●در رشته دارت نفر اول دانیال مسعودی از دانشگاه علوم پزشکی بابل نفر دوم سید حامد حسنی از دانشگاه آزاد بهشهر نفر سوم سعید علیزاده از دانشگاه علمی کاربردی استان
 
●در رشته تیر و کمان نفر اول حسین اسدی از دانشگاه علمی کاربردی استان نفر دوم امیرحسین دبیری از گروه جهادی ساری نفر سوم سید حسین جلالی از دانشگاه فنی حرفه ای بهشهر
 
●در رشته دو میدانی در ماده ۶۰ متر آقای عماد شهرکی از علوم پزشکی بابل نفر اول آقای محمد تقی بابایی از علوم پزشکی بابل نفر دوم آقای علی آهنگر از علوم و فنون بابل نفر سوم
 
●در رشته دو میدانی در ماده ۴۰۰ متر آقای محمدحسین قلی زاده از دانشگاه علوم فنون بابل نفر اول آقای احسان صلبی از گروه جهادی ساری نفر دوم آقای امیررضا شکرپور نفر سوم از دانشگاه مازندران
 
●در رشته دو میدانی ماده ۸۰۰ متر آقای پارسا طاهری از دانشگاه مازندران نفر اول آقای محمدحسین قلی زاده از دانشگاه علوم و فنون بابل نفر دوم آقای سید محمدرضا امیری علوم پزشکی ساری نفر سوم
 
●در رشته پرش طول محمدتقی بابایی از علوم پزشکی بابل نفر اول آقای عماد شهرکی از علوم پزشکی بابل نفر دوم آقای نعیم مسلمی از علمی کاربردی استان نفر سوم
 
●در رشته پرش طول محمدتقی بابایی از علوم پزشکی بابل نفر اول آقای عماد شهرکی از علوم پزشکی بابل نفر دوم آقای نعیم مسلمی از علمی کاربردی استان نفر سوم
 
●در رشته آمادگی جسمانی آقای علی قادری از علمی کاربردی استان نفر اول آقای فرشید کیانی  از دانشگاه آزاد نور نفر دوم آقای ابوالفضل اسفندیاری از دانشگاه مازندران نفر سوم
 
●●● در گروه تیمی دانشگاه آزاد قائم شهر با کسب حداکثر امتیاز در بخش خواهران رتبه اول و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری رتبه دوم و دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه سوم در بخش خواهران را به خودشان اختصاص دادند
 
●در رشته تیر و کمان خانم مهدیه رده از دانشگاه آزادقائمشهر نفر اول خانم فاطمه اسماعیلی از دانشگاه ادیب ساری نفر دوم خانم فاطمه آهنگری از دانشگاه آزاد واحد جویبار نفر سوم
 
●در رشته آمادگی جسمانی زهرا رمضانی نفر اول از دانشگاه مازندران فاطمه محمدی نفر دوم از دانشگاه علوم پزشکی بابل و سرکار خانم سولماز محسنی از دانشگاه آزاد قائمشهر نفر سوم
 
●در رشته تیراندازی با تفنگ بادی سرکار خانم مائده صفار نفر اول از دانشگاه آزاد ساری سرکار خانم زهرا قلی پور نفر دوم از دانشگاه آزاد ساری سرکار خانم فاطمه زهرا رنجبر از دانشگاه ادیب ساری نفر سوم
 
●در رشته دارت سرکار خانم نسیبه آقابراری نفر اول از دانشگاه علوم پزشکی بابل سرکار خانم الناز   رمجی نفر دوم از دانشگاه آیندگان تنکابن و خانم شبنم اصغرپور نفر سوم از دانشگاه مازندران
 
●در رشته سیمولاتور سرکار خانم زهرا اکبرنژاد از دانشگاه آزاد قائمشهر  نفر اول سرکار خانم کوثر نبی زاده از دانشگاه فرهنگیان قائمشهر نفر دوم و سرکار راضیه اصغری از دانشگاه آزاد جویبار نفر سوم
 

 

ارسال نظر


captcha