معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در یادواره شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:

رهبری داریم که بابت خوردن غذای بیت‌المال فرزندش را توبیخ می‌کند/ عربستانی که مطیع آمریکاست 39 درصد مردمش زیر خط فقر است

سردار نقدی گفت: رهبری داریم که اگر فرزندش با بچه‌های حفاظت غذا خورده باشد توبیخش کرده و پولش را به سپاه پرداخته کرده در حالیکه شاه ملعون در آن زمان ثروتمند ترین فرد جهان بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی سردار محمدرضا نقدی در یادواره شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: شما جوانان پاک مخاطب بیانیه رهبری بودید و مسئولیت سنگینی بر عهده‌ی شماست که آن را بر دوش می‌کشید.

وی ادامه داد: بسیاری از کشورها انقلاب کردند اما نتوانستند آن را ادامه دهند و بر آرمان‌ها و ارزش‌های خودشان  وفادار بمانند اما امام خمینی (ره) همواره تاکید داشتند که حفظ پیروزی از خود پیروزی مهم‌تر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران عنوان کرد: انقلاب ما ٨ سال درگیر جنگی نظامی بود و در فضای انقلابی ماند اما بعد از جنگ تحمیلی این فضا کم رنگ‌تر شد و بسیاری معتقد بودند که این انقلاب هم مثل انقلاب‌های دیگر باید از مسیرش تغییر پیدا می‌کرد مانند انقلاب الجزایر یا مصر، اما مردم ما براساس تعالیم اهل بیت و رهبری درست انقلاب را به چهل سالگی رساندند.

وی افزود: قبل از جمهوری اسلامی آزادی نبود؛ هرکس علیه شاه حرف می‌زد زندانی و شکنجه می‌شد، آقای غفاری که همشهری شما هم هست بخاطر سخنرانی علیه شاه مته بر سرش گذاشتند و به شهادت رسید یا آقای سعیدی پدر امام جمعه فعلی قم که پایش را در روغن داغ گذاشتند و شهید شد.

نقدی با بیان اینکه مردم سالاری ایران در جهان بی نظیر است، گفت: در آمریکا دو گروه تجاری و اقتصادی هستند که نام هایشان را حزب گذاشتند و مردم به غیر از این دو گروه نباید به هیچ گروهی رای بدهند، اگر تاریخ آمریکا را ببینید غیر از این دو گروه  هیچ کس نمی‌تواند بر سرکار بیاید در حالیکه در ایران اینگونه نیست.

وی ابراز کرد: ابتدای انقلاب می‌گفتند ولایت فقیه دیکتاتوری است و امام جواب‌های نظری و درست می‌دادند، ما چهل سال ولایت فقیه را تجربه کردیم و رهبری داریم که اگر فرزندش با بچه‌های حفاظت غذا خورده باشد توبیخش کرده و پولش را به سپاه پرداخته کرده در حالیکه شاه ملعون در آن زمان ثروتمند ترین فرد جهان بود و این همه ثروت را از کشور برد.

این فرمانده دفاع مقدس تصریح کرد: رهبری داریم که اگر همین امروز به خانه‌اش برویم از شدت سادگی خجالت می‌کشیم، چهل سال انقلاب اسلامی با رهبری چنین فردی علیه توطئه‌هایی که حتی به شمار نمی آیند ایستادگی کرده است.

وی ادامه داد: اولین شرط استمرار انقلاب اسلامی امید است و اینکه فضا را واقعی ببینیم نه اینکه آن طور که برایمان نمایش می‌دهند، در کجای جهان این گونه راهپیمایی است؟در ٢٢ بهمن طرف زن و کودک با هزار مصیبت و مشکل پای راهپیمایی می آید.

نقدی گفت: در رتبه علمی از 53 به 16 رسیده‌ایم و از 82 کشور از نظر بهداشت پیشی گرفته‌ایم و از نظر تحصیلات رتبه پنجم جهان هستیم، در تمام صنایع مهم رتبه‌هایمان ارتقا یافته است.

وی تصریح کرد: ٣٠ درصد بودجه کشور در زمان شاه  برای ارتش بود اما امروز قدرتمندترین نیروی منطقه را فقط با ٣ درصد بودجه دارا هستیم، در زمان شاه فقط  ژ٣ را مونتاژ می‌کردیم نمی ساختیم اما امروز زیر دریایی می‌سازیم و این قدرت ملت ایران است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به تفکر برخی‌ها برای رابطه با آمریکا خاطرنشان کرد: برخی فکر می‌کنند با این کار وضع ما بهتر می‌شود اما امروز که عربستان با آمریکا رابطه دارد چه شده است؟ روزی ١٠ میلیون بشکه نفت می فروشند اما براساس آمار ٣٩ درصد مردم عربستان زیر خط فقرند.

وی در پایان گفت: این در حالی است که ایران یک و نیم میلیون بشکه نفت می‌فروشد و بر اساس آمار جهانی ٩ درصد مردم زیر خط فقرند، امروز عربستان به دستور آمریکا پول می‌دهد تا داعش به وجود بیاد یا یمنی‌ها را بمباران کنند؛ کارهایی که شاه انجام می‌داد تا تابع آمریکا باشد.

این برنامه توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی برگزار شد و سردار نقدی نیز پس از اتمام برنامه با حضور در حوزه بسیج دانشجویی نشستی صمیمی با دانشجویان بسیجی داشتند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار