دیبر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:

جلسه تخصصی پیرامون فرصت‌ها و تهدیدات جمعه بازار یاسوج

با توجه به حساسیت‌های پیش آمده در ماه‌های اخیر نسبت به مجموعه‌ای جمعه بازار، جلسه‌ای کارشناسانه و علمی جهت بررسی تهدیدات و فرصت‌های این مکان تجاری با حضور مسوولان ارشد استان و شهرستان بویراحمد برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : بهنام احمدی مسوول قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جلسه‌ای پیرامون بررسی تهدیدات و فرصت‌های مجموعه‌ی جمعه بازار یاسوج خبر داد.


احمدی در ادامه گفت: با توجه به حساسیت‌های پیش آمده در ماه‌های اخیر نسبت به مجموعه‌ای جمعه بازار، جلسه‌ای کارشناسانه و علمی جهت بررسی تهدیدات و فرصت‌های این مکان تجاری با حضور مسوولان ارشد استان و شهرستان بویراحمد برگزار می‌شود.


مسوول قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این جلسه با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده سپاه بویراحمد، فرمانده نیروی انتظامی بویراحمد، فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگانی بویراحمد، شهردار یاسوج، فرماندار شهرستان بویراحمد، رئیس شورای شهر یاسوج، مدیرکل دفتر فنی استانداری و اساتید متخصص و مرتبط با موضوع برگزار می‌شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار