راوی جنگ اقتصادی در کاروان‎های راهیان نور حضور دارد

مسئول ناحیه دانشجویی کرمانشاه با بیان اینکه دانشجویان برای اعزام راهیان نور دانشجویی در سایت http://rahnoor.ir/noor ثبت نام کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: مسئول ناحیه دانشجویی کرمانشاه با بیان اینکه دانشجویان برای اعزام راهیان نور دانشجویی در سایت http://rahnoor.ir/noor ثبت نام کنند، اظهار داشت:  ثبت‌نام‌ها از اواسط بهمن آغاز شده و هنوز ادامه دارد و اوج اعزام‌ها اواسط اسفند خواهد بود.

 

صلاح‌الدین قره‌تپه با بیان اینکه راوی جنگ اقتصادی در راهیان نور امسال دانشجویی کرمانشاه حضور دارد، بیان کرد: تبیین جنگ اقتصادی و مقایسه آن با هشت سال دفاع مقدس، روایت سبک زندگی اقتصادی شهدا و رزمندگان دفاع مقدس، تبیین وظیفه دانشجویان و مردم عادی در جنگ اقتصادی  و پاسخ به شبهات و سئوالات مخاطبان در مورد وضعیت اقتصادی کشور از وظایف راویان اقتصادی است.

 

وی با بیان اینکه امید است، موضوع اصلی همه کاروانها اقتصاد مقاومتی باشد تا جنگ اقتصادی برای مردم تبیین شود، عنوان کرد: اگر سیره شهدا که نشأت‌گرفته از معارف دین است را به‌عنوان الگو بپذیریم  به طور حتم در جامعه اسلامی می‌توان تأثیرگذار بود.

 

مسئول ناحیه دانشجویی کرمانشاه  با بیان اینکه در سالهای اخیر عرصه اقتصادی زمینه‌ای است که دشمن روی آن متمرکز شده است، بیان کرد: کارهای فراوانی نظیر گسترش روحیه‌ی انقلابی در جامعه، مطالبه از مسئولان، تبیین صحیح فضای جهاد اقتصادی و بحث مهم اقتصاد مقاومتی از وظایف دانشجویان است که می‌توان با الگوگیری از دفاع مقدس کارهای بسیار مناسبی انجام داد.

 

قره‌تپه با بیان اینکه باید تلاش کنیم  فرهنگ  راهیان نور از بین نرود و نسل‌های بعدی انقلاب نیز با ایثارگری‌ها و جانفشانیهای شهدای گرانقدر آشنا شوند، بیان کرد: دانشجویان به عنوان سفیران لایق و شایسته، فرهنگ ایثار و شهادت را باید به جامعه انتقال دهند

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار