مسئول علمی بسیج دانشجویی خبرداد؛

مراسم اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی در اردبیل برگزار می شود

مسئول علمی بسیج دانشجویی استان از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی در اردبیل خبرداد و گفت: این مراسم 5 اسفندماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مهدی جدی مسئول علمی بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمبن دوره جشنواره های بسیج دانشجویی استان در اردبیل خبرداد و گفت: این مراسم با حضور منتخبین و برگزیدگان جشنواره های علمی و پژوهشی، فرهنگی و هنری و ادبی ققنوس به همراه افسران جنگ نرم ، ساعت 10 صبح روز یکشنه 5 اسفندماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات از 12 برگزیده علمی در رشته های مقاله، تدوین کتاب،اختراع، پایان نامه، دانشور نمونه تجلیل خواهد شد، گفت:ممتازین تحصیلی و علمی دانشجویان بسیجی نیز در این مراسم مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

امیر مهدی ایقانی نیز به جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس نیز اشاره کرد و گفت: در این جشنواره نیز 19 برگزیده و منتخب فرهنگی، ادبی و هنری دانشجویی نیز تجلیل خواهد شد.

وی به افسران جنگ نرم نیز اشاره کرد و گفت: علاوه بر تجلیل از 9 منتخب این دوره از جشنواره در قالب های تولید اپلیکیشن، فعالین برتر شبکه های اجتماعی از چهره برتر دانشجویی استان در فضای مجازی نیز تجلیل خواهد شد.

مراسم اختتامیه چهارمین دوره از جشنواره های بسیج دانشجویی ساعت 10 صبح روز یکشنبه 5 اسفند ماه در سالن آیت الله مشگینی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج

مراسم اختتامیه جشنواره های بسیج دانشجویی در اردبیل برگزار می شود

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار